civic-vectra yoksa 0 km era mı?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim düşüncem üst model dolu bir araç olurdu.Şuan 2007 Model aracımı daha dolu bir araç almak için satıyorum.Herşey sıfırdan yada ucuzluktan ibaret değil benim için. Çoğu sıfır araca bakıyorum Kia skoda'nın bazı araçları vs Kararan dikiz aynası bile yok.Ama gece sürüşlerinde çok yararlı bir ekipman. Bana göre bu ufak ayrıntılar önemli.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiçbir araçla karşılaştırmıyorum arabamı çünkü gerek duymuyorum, o kendi sınıfında tek mükemmel yol tutuş otobanda sol şeridi istediğim zaman kapatabilmem verdiği konfor ve dizel yakıt ekonomisi benim için son derece güzel ben her şeyiyle seviyorum vectramı gerisi hikaye

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır al derim civic veya vectra era ya göre daha kaliteli daha konforlu v.s araçalar olabilir ama sıfır aracın hali başka olur
zaten araba satış ilanlalarında 100 binin üzerinde pek araba yok
herkes sanki benden sonra alacak olanda rahat rahat binsin diye km yapmamiş gibi ?
yani 2. elde km ye aldanma derim

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Era(B segmentı) Civic(C segmenti) Vectra (D segmenti)

Eranın tek avantajı sıfır olması baska avantajı yok. Ne konfor ne yoltutus ne ozellık ne guvenlık ne saglamlık yanı kısaca era alanlar arabam olsun sıfır olsunda ne olursa olsun dıyenler alır
Vectra oyle arıza cıkartmaz fazla cıkartsada ne kadar cıkarabilirkı sankı Opele Vw ye zengınlermı bınıyor orta gelırlı kısıler bınıyor e o zaman sorun cıkartmasın dıyorsanız Civic alın onunda yol sesi var bana gore o alacagınız kasaların ıc-dıs dızaynı ıyı degıl fazla saglam degıl
Bu uc arabadan bırı olcaksa Vectra dıyorum olmassa Civic ama bence baska araclarada yonelın
Astra Focus Corolla C segment araçlara bakabılırsınız

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic piyası ile değerlendirirsek pahalı vectra 80.000 de iyiymiş ben olsam era ile vectra arasında tercih yaparım konfor istiyorsan vectra

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah büyük söyletmesin era alıcağıma komple boyalı yada 2 kapısı değişmiş vectra yada civic alırım daha iyi.. şasesi yürüyeni kupası motoru sağlam oldukdan sonra her araç alınır.. öyle boya değişen takıntısına girerseniz ikinci ele hiç bulaşmayın.. hayatım boyu hiç boya değişen takıntım olmadı alıcağım arabayı gittim ekspertize sokdum ekspertiz geçer not verdikden sonra aldım..