vectra c 2004 elegance cd70 navi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bir sorun olmaz, bunda hicbir sey yapmaniza gerek takin calisir... Ancak aracin yol bilgisayari ekraninda teyp ile ilgili birsey goremezsiniz... Direksiyon kumandanizi bilmiyorum calisirmi.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
ben de biraz araştırdım. Bir model buldum Tükçe menü ve direksiyon kumandası aktif kalıyor. Ama fiyat diğer modellere göre biraz daha fazla.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Soketler uyumlu değilse bile uydurmak zor mu acaba? Sorun çıkar mı?

__efe__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

öncelikle merhaba. konu açılalı uzun zaman olmuş ama yeni konu açmak istemedim. 2004 model opel vectra elagance araç sahibiyim. aracımdam çok memnunum ama teybi başıma dert oldu, daha önce cd leri çalma problemi yaşayan teybim, dün itibariyle artık 4lü magazini cd kutusunu aldı içine vermiyor. tamirci 6-7 saatimi alır, lensi felanda iyi değil dedi. 150-200 tl ye patlar, track çalar için yazık bu kadar para vermene dedi. direksiyon kumandasına ve yol bilgisayarına uyumlu double teyplerden bul dedi. bu konuda bana yardımcı olacak aracıma uyumlu double teyp tavsiyelerinizi bekliyorum. herkese iyi forumlar.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merhaba. konu açılalı uzun zaman olmuş ama yeni konu açmak istemedim. 2004 model opel vectra elagance araç sahibiyim. aracımdam çok memnunum ama teybi başıma dert oldu, daha önce cd leri çalma problemi yaşayan teybim, dün itibariyle artık 4lü magazini cd kutusunu aldı içine vermiyor. tamirci 6-7 saatimi alır, lensi felanda iyi değil dedi. 150-200 tl ye patlar, track çalar için yazık bu kadar para vermene dedi. direksiyon kumandasına ve yol bilgisayarına uyumlu double teyplerden bul dedi. bu konuda bana yardımcı olacak aracıma uyumlu double teyp tavsiyelerinizi bekliyorum. herkese iyi forumlar.

mevcut teybinize sd ve usb destekleyen aparatlardan araştırın derim. ortalama 180 lira gibi bişiydi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c double dinler sikintili 2005 oncesi icin kesme bicme lazim iso fakra cevirici yani.
Ayrica o teyplerin hepsinin ortasinda aci var vectra c de yok o yuzden ufaktan disarda durur. Takanlar vardi forumda yol bilgisayari menusu falan gorulebiliyor teypten.

__efe__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevcut teybinize sd ve usb destekleyen aparatlardan araştırın derim. ortalama 180 lira gibi bişiydi

aracımı çök seviyorum, ve çok temiz tutmaya çalışıyorum, ve biraz mükemmelliyetçiyim, şimdi normal bir teyp alacağım direksiyon kumandası ve yol bilgisayarından faydalanamayacağım. ve beni tatmin etmeyecek bu. dolayısıyla direksiyon kumandasına uyumlu ve bizim teyp yerine tam oturacak bir double teyp arıyorum ama bulabilmiş değilim. malasef 2004 vectralarda bu teypler sorunlu, mp3 çalma özelliği olmadığı gibi tracklarda cd seçmekte, bu kadar kaliteli hoparlörlerlere bu teypler çok düşük performans kalmış. double teyp taktırıp direksiyon kumandası sorunu yaşamayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum ve eminimki ben gibi bu sorunu yaşayan bir çok arkadaşım vardır.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı çök seviyorum, ve çok temiz tutmaya çalışıyorum, ve biraz mükemmelliyetçiyim, şimdi normal bir teyp alacağım direksiyon kumandası ve yol bilgisayarından faydalanamayacağım. ve beni tatmin etmeyecek bu. dolayısıyla direksiyon kumandasına uyumlu ve bizim teyp yerine tam oturacak bir double teyp arıyorum ama bulabilmiş değilim. malasef 2004 vectralarda bu teypler sorunlu, mp3 çalma özelliği olmadığı gibi tracklarda cd seçmekte, bu kadar kaliteli hoparlörlerlere bu teypler çok düşük performans kalmış. double teyp taktırıp direksiyon kumandası sorunu yaşamayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum ve eminimki ben gibi bu sorunu yaşayan bir çok arkadaşım vardır.

ben astra h aracıma pioneer double din taktım. çerçevesi kızağı direksiyon tuşlarını çalıştıracak aparatı anten kablosu aparatı ve kablo soketi toplam en az 200 lira para harcadım işçilik bana ait bide... bence google a vectra c usb sd yazın gittigidiyor gibi sitelerde satılan aparatı alın uyumlu modeli illaki vardır... torpido gözüne koyun takın üzerine bir usb bellek istediğiniz parçayı dinleyin cd ile falan uğraşmayın... teyp alcaksınız hırsızların iştahı kabaracak...
kafa çıkmalı ekranlı teypler 1000 liranın üzerinde. birde dediğim gibi aparatlar falan derken iişçilk dahil 1300 ü bulucak...arabada klip izlenmiyo sonuçta... yada sürücü izleyemiyor... o yüzden ben zamanında heves ettim uğraştım masraf ettim ama pekde gerek yokmuş açıkçası...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ben 2005 vectram için aldım şuanda kargoda CID ekran CD70 teyp önümüzdeki hafta gelecek. izlenimlerimi paylaşırım