Vectra C 2004 Atiker

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Selamlar,

Vectra C 2004 Aracıma Atiker LPG taktırmayı düşünüyorum, maslakta servis ile görüştüm bir problem olmadığını arıza lambası veya herhangi bir sorun olmayacağı hakkında bilgi verdiler, atikerin sistemleri değiştirdiğini enjektörlerin ve yazılımlara kadar ithal olduğunu enjektörlerin sessiz olduğunu söylediler.

taktıran arkadaşlar mutlaka vardır yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça takacaklar hocam ? hiçkimse zaten problem çıkar demez ki.bence iyi araştırın.yazın bişey olmazda kışın sıkıntı çekmeyin sonra.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
990/10 taksit, problem olur demezde, takan yer hem brc hem atiker yetkili servisi 2 ürünüde satıyor 2.side problem çıkarmaz vectrada diyor, eğer çıkaracak olsa sizin cebinizdeki paradan banane pahalı olanı takın derim diyor. ama boşuna para vermenize gerek yok atikerde brcde taktırın hangisi bütçenize uyarsa diyor.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şans işi . içinize siniyorsa taktırın derim.amma velakin önce şikayetvar sitesinde ki yorumlara bir göz atın derim.başta sevimli görünen,sizin istediğiniz kelimelerri söyleyen esnaflar arabada sıkıntı çıktığında ve çözülemediğinde sizin sinir katsayınız arttığında çok da hoş tipler olmuyorlar...:)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
:) ewt kullananlar yok mu ?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunda önemli olan işçiliktir. 3 tane opel astra aracımıza ve 1 tabe sizin aractan vectra c ye taktırdık gaz sorun yok başlarda gaz ayarı için gidersiniz bir kaç kere sonra rayına oturur. vectra da brc var astra larda kme brc ve atıker var. önemli olan işçilik bunda iyi bir usta bulursan hiçbir sorun olmaz

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En önemli etken işçiliktir fakat atiker taktirdim vectrama fakat ilk montajdan sonra 5.de ayar tutdu atiker bana göre biraz zor ayar tutuyor ve kışın lpg enjektörlerinden çok çıt çıt diye ses çikariyor fakat yinede memnunum sadece ben sorun yaşamiş olabilirim bu atikerin bütün ürünlerinde böyle olacak diye şart yok tabi brc dende şikayetçi olanlarda vardir diye tahmin ediyorum tercih sizin

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ewt şans artık bakalım niyeti bozdum taktıracam :)

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hamza abi biz LPG ile 6 ayda 16 bin km yol yaptık maşallah bir problem olmadı.Bizde BRC var.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende landirenzo var 15 günde 1000km yaptım ayar bile gerektirmedi henüz