vectra c 1.6 elegance hakkında...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c 1.6 elegance almayı düşünyorum...bir kaç tane araç buldum....ama genelde kilometreler hep yüksek...büyük oranda anlaştığım bir araç var...2003 model 180bin de....araçta bir parça sağ ön çamurlukta boya var.onun dışında oarjinal....lpg li....gri renkli....

kimle konuştuysam 180bin kilometredeki arac alnır mı diye hep vazgeçirdiler...bu aracı satmaya kalktığında en az 200bini geçersin dediler....kaç tane müşteri bulursun yok satamazsın zarar edersin gibi sözlerle karşılaştım..

sizlerden ricam bu aracı bilen kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var....

şimdiden teşekkürler....

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ben de aynı nokta üzerinde duruyorum, 1.6 elegance manuel sunrooflu kmsi düşük ve 2005 model eğer çok içime sinerse 2004 gibi bişeyler düşünüyorum, almayı düşündüğünüz araba zaten alt seviye bir araç değil, 2-3 fazla verin kmsi düşük olan mümkünse sunrooflu olanlarını gözünüze kestirin, zaten pazarlık payını da hesaba katarsanız kmsi düşük bir araç alabilirsiniz.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam, sen 180.000'de bir aracı almaya niyet ettiysen, bir başkası da 200.000 kilometredeki aracı almaya niyet edecektir. Araç temiz olduğu, motorunda yürüründe sıkıntı olmadığı sürece bir alıcısı çıkar. Zarar elbette sözkonusu, "alırken kar etmek" tabirine uygun bir fiyattan alınmadığı sürece her aracın satışında zarar olur.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
confort kullanıcısı olarak; temizse ve bineceğim diyorsan al derim.daha önce kullanmadıysan araç güzel tank gib,i tek sorun birazcık:)fazla yakması...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c elegance derken şimdide 1.9 tdi 130 luk 6 ileri passat buldum..2001 model...kafam iyice karıştı...nerdeyse aynı para ikiside..2003 elegence....2001 passat.... 2 yaş büyük ama hem dizel hem vw olduğu için kafama daha çok yattı...bu model pasaat kullanmadım bilmiyorum....nasıl bir araç...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c elegance derken şimdide 1.9 tdi 130 luk 6 ileri passat buldum..2001 model...kafam iyice karıştı...nerdeyse aynı para ikiside..2003 elegence....2001 passat.... 2 yaş büyük ama hem dizel hem vw olduğu için kafama daha çok yattı...bu model pasaat kullanmadım bilmiyorum....nasıl bir araç...

TDI çok gürültülü çalışır, 2001 modeller makyajsız kasa olur sanırım ve vectra b1-b2 ile kıyaslanabilecek araçlardır gözümde

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TDI çok gürültülü çalışır, 2001 modeller makyajsız kasa olur sanırım ve vectra b1-b2 ile kıyaslanabilecek araçlardır gözümde

2001 yeni model...stopları yuvarlak olanlardan...vectra b1-b2 dan daha kaliteli olur diye düşünüyorum....ben vectra c nin elegance modeliyle kıyasladım..bir yanda 1.6 lpg li bir yanda 1.9 tdi......ikiside üç aşağı beş yukarı aynı para...

passat bu kasa...

2001_volkswagen_passat_glx-pic-1515.jpeg

Son düzenleme:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat hangi paket? Trendline'larda 2001'de ESP yok diye biliyorum 1.6 larda ama 1.9'da belki vardır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla karar sizin emre abi, passat 1.8T olmadımı ben sıcak bakamıyorum. Bu araç gerçekten güzel, vectra ile kıyaslayınca karar vermesi gerçekten zor, hangini alırsanız hayırlı olsun :)

DeliPoyraz.27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta beni dinlersen 1.6 opel elegancı alma çok hantal ben o yüzden satıp 1.9 dizel vectra aldım hem daha iyi hem daha güçlü 1.6 motor o arabanın bedeni ağırlığına göre biraz hafif kalmış kalkışlarda falan hiç iyi değil 1.9 dizel vectralarda hemen hemen aynı fiyatta bence 1.9 vectra al 2006 2005 falan o dediğin 2001 passattan da daha iyi hem