vectra c 1.6 elegance hakkında...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes alıp sattığı araçtan zarar etmeyip kar edecek olursa herkes galericilik yapar alışla satış arasında elbette fark olur biraz kaybedebilirsin uzun süreli kullanımda 180.0900 gerçekten az değil şahsım adına tercih etmem daha aşagısını bul masrafla uğraşma derim ama araba çekicimi hoşuna gittiyse hayırlı olsun :)

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bu b5,5 dedikleri kasa. 2006'dan önceki TDI motorlarda PD (pump duse) enjektör kullanılıyor ve bu enjektörün bozulursa tamiri olmuyor, yenisini almak gerekiyor. O nedenle enjektörlere çok iyi baktırmak lazım.
Donanım fiyatta çok etkili bir faktör, donanım paketi nedir bu aracın, comfortline? highline? exclusive?
Bir de, çok can sıkıcı ama, bu araçların kilometresi ile oynanmamışını bulmak çok zor, 2001 model bir 1.9 passat en az 210.000 - 220.000 km devirmiş olur, kilometresi daha düşük ise şüpheci yaklaşıp iki defa kontrol etmekte fayda var.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 yeni model...stopları yuvarlak olanlardan...vectra b1-b2 dan daha kaliteli olur diye düşünüyorum....ben vectra c nin elegance modeliyle kıyasladım..bir yanda 1.6 lpg li bir yanda 1.9 tdi......ikiside üç aşağı beş yukarı aynı para...

passat bu kasa...

2001_volkswagen_passat_glx-pic-1515.jpeg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94143

Bu konuyu az incele bence...
passatın tabiki kalitesi tartışılmaz ama kullanılmış bir dizel araç alırken çok daha titiz davranmak gerekiyor.Dediklerim bir araç için değil.. tüm dizel araçlar için geçerli...
ben bildiğim bir araç ise 500 000 km de olsa da alırım ama bilmediğim bir dizel aracı alırken 2 kere düşünürüm... dizel araçlarda alınan yakıt, yapılan bakım km, değişen parçalar, bence benzinli bir araça göre çok daha önemli...
Bir turbo 2000 TL, enjektör takımı 2000 TL, partikülü 1000 TL, egrsi, pompası vb ... şeyleri gerçekten çok pahalı....

Bende ileride Vectra C düşünüyorum... Ama alacağım Vectra C kesinlikle ya 2.0 turbo ya da 2.2 olacak... 1.9 CDTi ler de süper ancak dediğim gibi bildiğimiz bir araç olursa rahat bir şekilde alabilirim..
1.6 larda kötü değil ama performans beklemeyin...
Saygılar

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.....bugün itibariyle aracımı aldım sayılır....yarın inşallah resmi işler halloloacak....2004 model passat 1.6.aldım..araç ilk sahibinden 54bin de..orjinal.....

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.....bugün itibariyle aracımı aldım sayılır....yarın inşallah resmi işler halloloacak....2004 model passat 1.6.aldım..araç ilk sahibinden 54bin de..orjinal.....

hayırlı olsun dolu arabayı bırakıp bomboş trendline passat aldın korkarım

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah sağol...inşallah hayrını görürüz aracın..dolu dediğin araçla arasında ne farkı varki...az çok vardır ama....sonuçta vw de sıradan bir araç değil....boş trendline da bile...6 hava yastığı..dijital klima.yağmur sensörü vs filan yok yok yani....ve en önemlisi daha 54binde araç....

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah sağol...inşallah hayrını görürüz aracın..dolu dediğin araçla arasında ne farkı varki...az çok vardır ama....sonuçta vw de sıradan bir araç değil....boş trendline da bile...6 hava yastığı..dijital klima.yağmur sensörü vs filan yok yok yani....ve en önemlisi daha 54binde araç....

vw güzeldir...sessizdir,problemsizdir..fsi değilse ve tüp seven biriyseniz tüp te takarsınız ama 54.bindeki araba boşverin takmayın :)

güle güle binin..hayırlı uğurlu olsun...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç düz 1.6...lpg de taktırcam...ama tam karar veremedim..1650lira landirenzoya istiyorlar...prins 1900 e kampanya yapmış...herkes biraz daha ver prins taktır diyorlar...ama bakalım...ya landirenzoya pazarlık yapıp fiyatı çekcez yada prins taktırcaz:)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah 54 bindedir. 2004 model bir arabanın o km'de olması zor. olamaz mı olur ama ben almadan didik didik ederdim.

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah 54 bindedir. 2004 model bir arabanın o km'de olması zor. olamaz mı olur ama ben almadan didik didik ederdim.

54 binde olduğuna kanaatimiz yüksek....daha 49 binde trigeri değişmiş.servisten baktırdık...11/06/2011de de muayneye girmiş...ilk sahibinden garaj arabası....didik didik ettik ayrıca...motor performansı vs filan sıfır gibi çıktı...