vectra c 1.6 comfort'mu? astra g 1.6 elegance'mı?

dinçer_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

2004 model vectra c 1.6 elegance sahibiyim çok memnunum,rahatına düşkünsen vectra c. Milletin lafına bakma sen çekmiyo gitmiyo vs... güzelde çekiyo güzelde gidiyor. Sanki opeldeki 1.6 motor çekmiyor da, Passat daki 1.6 motor çokmu iyi çekiyor! Alakası yok söylenti bunlar. Ama tabiki ben performans yanlısıyım diyosan 2.0 T, 2.2 yada 3.2 GTS var gitmiyor kaldırmıyor diyen arkadaşlar lütfen sizde bu motorlara yönelin, biz memnunuz aracımızdan.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model vectra c 1.6 elegance sahibiyim çok memnunum,rahatına düşkünsen vectra c. Milletin lafına bakma sen çekmiyo gitmiyo vs... güzelde çekiyo güzelde gidiyor. Sanki opeldeki 1.6 motor çekmiyor da, Passat daki 1.6 motor çokmu iyi çekiyor! Alakası yok söylenti bunlar. Ama tabiki ben performans yanlısıyım diyosan 2.0 T, 2.2 yada 3.2 GTS var gitmiyor kaldırmıyor diyen arkadaşlar lütfen sizde bu motorlara yönelin, biz memnunuz aracımızdan.

Usta aracımızı ben de seviyorum da yani mucize motoru da yok . :DYüksüz ve düz yolda kullanılırsa gayet güzel. Rampalarda biraz sorun oluyor . Bu paraya bu konfor ve gidiş çok tatmin edici.
Bu arada hemşehriyiz :D

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsi geçmeyen bir durum daha varki o da parça fiyatları astra g serisi parça ister orjinal olsun ister çıkma vectraya göre daha uygun. ayrıca astranın satışı daha kolay...

Son düzenleme:

RASECE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha çok şehir içinde kullanılacaksa astra uygun ama vektraın verdiği güvenin konforun yarısını bulamazsın astrada astra daha az değer kaybeder daha az yakar vekktrada uzun yolu kısaltır haberin olsun :)

goker0051

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g otomatık kullanıcısı olarak vectra c derım cunku daha konforlu yakıt cok farklı degıl ama astra g kullanan arkadasım vectra c aldı arac cokda temızdı fakat vectra c nın elektronıgınden cok cektı ve sattı

dinçer_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alınırken çok temiz olmasına dikkat edilmesi gerek.