vectra b tekleme

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba;
aracım vectra b cd 2000 mt otomatik vites 1997 model
sabah aracı çalıştırdığımda sarsıntılı çalıştı ve arıza verdi stop edip tekrar bastım aynı 3 ün cüde düzeldi fakat yolda giderkende tekleme yaptı ve arıza ışığı yaktı ayağımı gazdan çekince söndü sebebi ne olabilir araçta sıralı sistem lpg var benzindede yapıyor aynı olayı
saygılarımla...

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4000 devir üzerinde kesiklik yapmıssa krank devir sensörü diyebilirim.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük devirde yaptı olayı 2000 2500 civarı

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük olasılıkla EGR çok kurum yapmış valf devamlı açık kalmış...büyük ihtimalle EGR ... ateşleme sisteminde bir sorun yoksa EGR derim ben...saygılar...

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin araçlarının en büyük problemi sensörlerdir, krank devir yada eksantrik devir sensörünü değiştirdiğinde aracın çakı gibi olacaktır.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam servise gittim usta makineye bağladı aracı ikinci enjektör tesisatına bakılması gerektiğini söyledi aracım lpgli oldugu için lpgcinin bakması gerekiyormuş arızaları sildiler bi daha teklemedi sizce benim yapmam gereken şey nedir?kafam karıştı gelene kadar da baya bastım araca bi daha teklemedi

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam servise gittim usta makineye bağladı aracı ikinci enjektör tesisatına bakılması gerektiğini söyledi aracım lpgli oldugu için lpgcinin bakması gerekiyormuş arızaları sildiler bi daha teklemedi sizce benim yapmam gereken şey nedir?kafam karıştı gelene kadar da baya bastım araca bi daha teklemedi
sibop kapagının arkasındakı sıyah uzun plastık kutunun altında enjektörler var o kutunun altındakı sekmanlarda sorun olabılır

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sibop kapagının arkasındakı sıyah uzun plastık kutunun altında enjektörler var o kutunun altındakı sekmanlarda sorun olabılır

ustam o uzun kapağı gazcı arkadaşlar çıkarmış o enjektör kabloları görünüyor soketlerin bi taratında çıplak kablolar görünüyor benim yapacağım bişey var mı?

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobinden de yapmış olabilir veya aşırı kurumlanma olmuş olabilir....