vectra b serisi

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 vectra b 1.6 comfort var ve çok memnunum. 3 yıldır yağ haricinde sanayiye gitmiyorum. temiz bir vectra b başınızı ağrıtmaz fakat dökük ve problemli bir vectra b alırsanız ozaman işiniz zor. bu yüzden her zaman şunu söylerim , 2 fazla olsun temiz olsun :good:

abi seninki sınıf atlayarak cdx olmadı mı_?:)deri döşeme yaptırdın mı tamamdır..;)

vectra b forever benim için ne masrafı olursa olsun

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi seninki sınıf atlayarak cdx olmadı mı_?:)deri döşeme yaptırdın mı tamamdır..;)

vectra b forever benim için ne masrafı olursa olsun

:) evet benim arabada 1.6 cdx,sport karışımı oldu...kerem deri döşeme yaptırmayacam. şu an zaten kumaş döşemeleri ısıtmalı yaptığımdan deriyede gerek kalmadı.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dijital klima çok zor bayağı bi işi var ,oyüzden klimayı rafa kaldırdım.sunroofta yaza . yol bilgisayarı yakındır. her an self serviste vectra b yolbilgisayarı montajı diye bir başlık görebilirsiniz:)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dijital klima çok zor bayağı bi işi var ,oyüzden klimayı rafa kaldırdım.sunroofta yaza . yol bilgisayarı yakındır. her an self serviste vectra b yolbilgisayarı montajı diye bir başlık görebilirsiniz:)
öle bir başlık var zaten ben yaptım yazdım diye de hatırlıyorum... eğer yol bilgisayarı takacak olursan yardım edebilirim belki :)

quake

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla vectra a ile başladık opel serüvenine b c diye gidicez bakalım ama opel den başkası olmaz bundan sonra

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
öle bir başlık var zaten ben yaptım yazdım diye de hatırlıyorum... eğer yol bilgisayarı takacak olursan yardım edebilirim belki :)

oo tabiki can. sen açmıştın . sen 2.0 gls ye taktın sanırım ben de 1.6 ya takıcam ve seninlede temasa geçicem....