V for Vectra

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen logosuz ön panjur spoyler vectra yı kendine getirir :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum vectra ile adriana lima kıyaslamak biraz garip :D Vectra olabildiğince sade iken daha güzeldir, makyajlandıkça ucuz hatuna dönüyor vectra :D Hani illa ki makyajlayacam diyorsan gözüne sürme, saçı taradınmı(yani özünden bozmadan ekleme yapmak) çok daha iyi olur. Karpuz diye bilinen o jantları BMW üzerinde tanıtmasalardı o jantları kimse takmazdı kalıbımı basarım :D

Cüneyt Günay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum vectra ile adriana lima kıyaslamak biraz garip :D Vectra olabildiğince sade iken daha güzeldir, makyajlandıkça ucuz hatuna dönüyor vectra :D Hani illa ki makyajlayacam diyorsan gözüne sürme, saçı taradınmı(yani özünden bozmadan ekleme yapmak) çok daha iyi olur. Karpuz diye bilinen o jantları BMW üzerinde tanıtmasalardı o jantları kimse takmazdı kalıbımı basarım :D

Adrianan ile kıyaslama yapmamın nedeni ; güzel ve oval hatları dolgunlaştırınca daha bir alımlı oluyor... Ha yaşım 31 yaş gelir 40 a o zaman orjinal birşey alır torunları gezdiririm herhalde :) :) :) :D

Ama şimdi zaman varken makyajımızı yapalım :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yap hocam herkesin kendi zevki düşüncesi zaten sonucta araç sizin :) mesela bana görede cam rüzgarlıkları kötü duruyor nedense herkes takıyor..

Cüneyt Günay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yap hocam herkesin kendi zevki düşüncesi zaten sonucta araç sizin :) mesela bana görede cam rüzgarlıkları kötü duruyor nedense herkes takıyor..

Aynen katılıyorum, zaten bakarsan diğer resimlerde cam rüzgarlıklarını çıkarttım...

Arkadaşlar birde OPC logosu olanlar varmı ? Kapıda ödemeli farkını üzerine vurarak alabilirim... !!

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:19 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:39 ----------

Yan Maşpiyeller ve arka cam üstü spoiler takıldı ... şimdi GT spoiler ile logosuz ön panjuru bekliyoruz...

4mJgE0.jpg

JLgY0q.jpg

O2XqG0.jpg

zRzA6B.jpg

0V5qPW.jpg

Cüneyt Günay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
p4QkWr.jpg

9XBkOO.jpg

gl1mNR.jpg

9XBk63.jpg

qqX7gD.jpg

Son düzenleme:

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
ellerinize emeğinize sağlık. tabiki zevkler tartışılmaz. opelin en çok sevdiğim modelidir vectra b. ama bence vectra b ye en güzel modifiye gt modifiyesidir.

Cüneyt Günay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerinize emeğinize sağlık. tabiki zevkler tartışılmaz. opelin en çok sevdiğim modelidir vectra b. ama bence vectra b ye en güzel modifiye gt modifiyesidir.

Öyledir fakat GT modifiyesi artık o kadar çok alışagelmiş oldu ki bir opel vectrayı diğeriniden ayrıt edicek özellik yok :) bende bu nedenle böyle farklı bir modifiye düşündüm...

VpbZ9v.jpg

nPBvQM.jpg

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merceksiz farlarda xenon aydınlatmasını pek tavsiye etmiyorum. Karşı tarafın gözünü fena şekilde alıyor. Jantlar güzel gözüküyor. Gündüz farları gereksiz olmuş. Modifiye yapmak için herşeyden olması gerekmez ki. Yanda ki sanırım RR yazıları gibi birşeyde vardı. Onlarıda söksen fena olmaz. Çok aksesuar vectrada sırıtıyor.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Öyledir fakat GT modifiyesi artık o kadar çok alışagelmiş oldu ki bir opel vectrayı diğeriniden ayrıt edicek özellik yok :) bende bu nedenle böyle farklı bir modifiye düşündüm...

Herkesin kendi arabasını sevmesi önemli tabiki. Sizin hoşunuza gidiyorsa yeterli zaten. Allah kaza bela vermesin vectra b herzaöan gözümde 10 numara zaten :)

Sent from my iPhone using Tapatalk