Boya fiyatı

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen Hafta aracımın birkaç yerine lokal boya için akrabam olan kaportacıya gittim. Bir kaç küçük düzeltme ve boya ile kalmadı. Ön 2 çamurluk, ön kaput (ufak düzelme var) ve ön tampon boyası, arka sol kapıda göçük düzeltme ve ufak boya, ön tampon demiri içeri girmiş o çekildi, ön panjur kırıktı yan sanayi panjur takıldı ve bi kaç minik çürükler boyandı. Pasta cila yapıldı, 675 TL verdim.

Boya ve benzeri işlem yapacaklara emsal olsun diye yazdım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sadece ön kaput için adamlar 250 TL istiyorlar sizin rakam bence sadece deve de kulak kalmış. Bu işlemler Ank yapılsa adamlar 1000 TL az istemezler sanırım.

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka hiçbir yere fiyat sormadığım için ne kadar uygun olduğunu tam bilmiyorum, akraba olduğu için hiç pazarlıkta yapmadım. araçlara yapılan masrafları herkes yazarsa piyasayı daha iyi takip edebiliriz.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mini yama için dünya para istiyorlar. Fiyat yapılanlara göre makul.

radio_dj85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fiyat çok iyi. Ankara'dayım, 93 opel vectra aldım. paslanmalardan dolayı lokal boya istedim. biryeri arayıp sordum, abi bel altı komple boya lazım en az 2000 lira tutar dedi. araba düz beyaz renk.(metalip yada opak falan değil)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya adamlar sadece arabayı değil milleti boyama derdinde. Umarım hiç bir arkadaşım kaza filan yapıp da bu adamların eline düşmezler. Her zaman araçlarımızı kasko yaptırmamız gerek. Ama eski araç sahipleri için iş daha zor. Bizim araçları araç yerine koyan yok ki.

radio_dj85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya adamlar sadece arabayı değil milleti boyama derdinde. Umarım hiç bir arkadaşım kaza filan yapıp da bu adamların eline düşmezler. Her zaman araçlarımızı kasko yaptırmamız gerek. Ama eski araç sahipleri için iş daha zor. Bizim araçları araç yerine koyan yok ki.

kesinlikle haklısınız.aracımı çok seviyorum, uzun yıllar kullanmak istiyorum ama bu adamlar yüzünden gözüm korkmaya başladı :(

kerimaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene önce punto aracımı 1 kapı 1 çamurluk 2 tampon fırın boya yaptırdım pasta cila dahil 1100 lira tutmuştu uygun gelmişti pasta cilanın 200 lira oldugu istanbulda...