Ufak kaza:(

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak kaza:(

albertxx link' Alıntı:
Babamın dikkatsizliği yüzünden arabanın ön tarafını kaldırıma vurdu:S Geri vites yerine 1e takınca birde eğim vardı direk sol taraf girdi kaldırıma.Babam bir yer biliyorum boyattırıyım diyor ama ben kararsız kaldım sizden fikir alıyım dedim.Sizce naptırıyım ???

[img=800x600]http://m1309.hizliresim.com/1f/6/scj18.jpg[/img]
[img=800x600]http://r1309.hizliresim.com/1f/6/scj1d.jpg[/img]
[img=800x600]http://r1309.hizliresim.com/1f/6/scj1j.jpg[/img]
albertxx kardesım gecmıs olsun bence sen hemen orayı yaptır derım cunkku oraya her bakısında kıllanacaksın bılıyorum belkı başkası orayı bılmez aama orayı sen bılıyorsun  bu adama koyuyor ıste bı daha aklında bulunsun acemmı  şoförlere araba verme steeringwheel babandan hemen tahsıl et faturayı :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nanisa valla babam acemi değil günde 10 araba kullanan biri bmw kullanmış gün içinde bizim gibi mandallı olmadığı için geri vites 1in olduğu yerde o yüzden ileri gitti:( İç davlumbaz nolur bilmiyorum ön taraf cidden rahatsız ediyor:S

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Nanisa valla babam acemi değil günde 10 araba kullanan biri bmw kullanmış gün içinde bizim gibi mandallı olmadığı için geri vites 1in olduğu yerde o yüzden ileri gitti:( İç davlumbaz nolur bilmiyorum ön taraf cidden rahatsız ediyor:S
ınsallah davlumbazın klıpslerı sağlammdır yoksa bır suru ıs çıkartır basına yenılerını almak zorunda kalırsın

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elle siyah parçayı içeri soktum yerleri sağlam gibi duruyor ama bakalım daha karar vermedim naptırcağıma tamponu düzelttiriyim mi kalsın mı nerde yaptırıyım boya mı yaptırıyım mini onarımda napıyorlar :(

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Elle siyah parçayı içeri soktum yerleri sağlam gibi duruyor ama bakalım daha karar vermedim naptırcağıma tamponu düzelttiriyim mi kalsın mı nerde yaptırıyım boya mı yaptırıyım mini onarımda napıyorlar :(

mini onarımda yaptır nasılsa kaskon varsa hakkıın var inan anlamassın bile neresini yapmışlar başıma geldi ordan biliyorum resimleride atmıştım forumda var babaya tosladım bende servise yaptırdım ama onlarda auto kinge göndermişler

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
ızmıtte mı oturuyorsun yokmu sanayıde soyle sağlam bı kaportacı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

izmitte oturuyorum babam götürücek bakalım davlumbaz yapılır fazla sorun çıkmazda ön tarafı boyatmadan kurtarmaya çalışcam artık babama kalsa boyatıcak hemen.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bişe yok nazarlık niyetine dursun.benm babam da sürttü tabi seninki kadar değil ama olsun:)