Ufak bir çizik

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir çizik

adRe J link' Alıntı:
Servisin yakın olması sebebi ile orayı tercih ettim AutoKing için sıra alındığını falan okumuştum daha önceden bu yüzden servis daha cazip gelmişti hem yakınlığı hem işlemin hemen tamamlanması ama gelin görün ki durum önceki ve sonraki olmak üzere gayet ortada ilgi ve alakalarıda araç alıcılarına araç alınana kadar pervaneler sonrasında boş hepsi adam yerine koymayacaklar neredeyse garanti işi bittiken sonra ilk tercihim kendi ustam olacak daha önce sürekli gittiğim paramızla rezil olmaktan başka birşey değil bu yetkili servis işi...
Siz bu haliyle gitseniz de autoking'de hallederler ama bulunduğunuz yerdeki autoking'i biraz araştırın her yerdeki aynı olmuyor.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ankaradaki autoking'e kapıdaki çok ufak bir çizik için gittim komple kapıyı boyarız dediler herhalde başlarından savmak için, bende reis otoya gittim usta fırça ile rotuş yaptı çok başarılı oldu çizik falan kalmadı, ancak sizin tampon lokal boya ister gibi duruyo....şaşmaz sanayisinde bu işi yapan yerler var...

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mini onarimi bozmadan yapilabilecek tek seyi yapmis usta. Bundan daha iyi duzeltmek isterseniz orayi lokal boyatcaksiniz pasta cila vs duzelcek bir cizik degil.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende öyle düşünüyorum sanayi yolu gibi burdaki autoking i pek onermiyorlar

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, ben olsam boyatırdım...

Memnun değilseniz, tinerle çıkarabilirsiniz iyice kurumadan...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun,bende buna benzer olan çizik için boyattım yalnız tamponu yarım boya yapıyorlar,yani tampon yarısına kadar vernikleniyor ki boya geçişi belli olmasın.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aynı Sorun Bendede oldum Hergün onu görüp kafaya takıcağıma bende lokal boya yaptırdım yaptırmdan önceki halinide fotoğrafladım satarken gösteririm diye öyle binmeye içim razı gelmedi o yüzden almak istemeyen olursa varsın almasın

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet yarıya kadar boya atacaklarmış lokal olmazmı diye sorduğumda oda olur ama belli olur o kısmın boyandığı dedi bir kaç yere daha sorup sonuca varacağım.