Ufak bir çizik

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yılbaşı gecesi olan bu çiziği sıradan olabilecek ufak tefek şeyler olarak çok önemsemedim... Ama illaki hasar alan kısım itibari ile her ne kadar önemsizde olsa insanın gözüne batması can sıkıcı bir durum. Bir ufak rötüş için servisin yakın olması sebebi ile servis yolunu tuttum mini onarıma bile gerek olmadan halledeceklerini söylediler iyi hoş güzel dedim yılda 1 kez mini onarım yaptırma hakkım var kaskomda ve henüz aracım 4 aylık bunun gibi bir ufak çizikte bu kadar erken o hakkımı kullanmayacağım için sevinmiştim bir an için :)

1 Saatlik bir beklemenin ardından gerekli ustanın yanına gönderdiler araç ile ustanın söylediğine göre bunun için mi geldiniz diye bir tepkisi oldu :) ardından hemen hallederiz dedi ve çizilen kısmı ince bir fırça ile temizledi ardındanda ufak ufak boya dokundurdu ve bitti dedi. Baktım ne boya uyuyor ne çizik gitmiş aksine daha çok belli oluyor renk uymadığı için... Daha iyi bir sonuç alamazmıyız diye sordum bu böyle daha çok sırıttı dedim. Usta ise tampon plastik aksam önemi yok tamponun dedi boyarım ama ilerde delinmiş çatlamış işlem görmüş derler dedi ve maliyetli olur dedi. Oysa ki o kadar büyük bir işleme gerek olacağını hiç sanmıyorum bence biraz uğraşmak istemediler gibi geldi kime güveneceğimizi şaştık artık... Haftaya pazar sanırım Ankara buluşması var orada olacağım inşallah bir aksilik çıkmazsa bu durumu halledebilirmiyiz acaba bu arada bunu yapan servis opan resimlerde boyadan önce ve sonraki hali attım aradaki farkı varın siz bulun arkadaşlar

http://i.hizliresim.com/K4ZNBq.jpg  önceki hali

http://i.hizliresim.com/KrmGqV.jpg sonraki hali

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bir çizik

Bırakın dağınık kalsaymış keşke  023hm

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence servise gideceğinize autoking'e gitseydiniz çok daha iyi olurdu, servisler bu konularda çok başarısızlar.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de aracımda tam olarak aynı yerde çok benzer (neredeyse birebir diyebilirim, biraz daha küçük benimki) bir çizik var hiç dokunmadım bile öyle duruyor gözüme de çarpmıyor eskisi kadar. Keşke elletmeseydiniz daha çok sırıtıyor sanki şimdi  ::)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de sis farının altını sürttüm(yukardan bakınca gorunmuyor ama yandan gorunuyor) autokinge yaptırdım.5 santim lokal boya yaptılar.satarken istedikleri kadar boya desinler bence o boya degil.her gordugumde sovecegime o şekilde dursun yeter.bence gidip yaptırın boyarlarsa da boyasınlar ön tamponunda boya olmayan astra mı var? :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim problem edeceğim birşey değil çokda aslında ama göze batması dediğiniz gibi zamanla alışır insan işin garibi servisteki usta çok basit hallederiz hemen deyipte bu şekilde teslim etmesi :) ya insanlar temiz iş çıkarmayı bilmiyor yada temiz yaptıklarını düşünüyorlar

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisin yakın olması sebebi ile orayı tercih ettim AutoKing için sıra alındığını falan okumuştum daha önceden bu yüzden servis daha cazip gelmişti hem yakınlığı hem işlemin hemen tamamlanması ama gelin görün ki durum önceki ve sonraki olmak üzere gayet ortada ilgi ve alakalarıda araç alıcılarına araç alınana kadar pervaneler sonrasında boş hepsi adam yerine koymayacaklar neredeyse garanti işi bittiken sonra ilk tercihim kendi ustam olacak daha önce sürekli gittiğim paramızla rezil olmaktan başka birşey değil bu yetkili servis işi...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hic boyamasa daha iyiymis.
Ustune pasta cila surup biraksaydiniz bu kadar goze batmazdi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pasta cilayi bende dusundum ama bir iki tane cizik boyayi kaldirmisti yapamadim o yuzden usta denen sahista firca ile ustunden gitti sadece