Turuncu Gündüz Farı Hakkında

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
arkadaşlar yaklaşık 1 yıl öncesine kadar Carub T20 şişman park ampulü aldım gecen hafta sonu sol taraf söndü ampülün 1 yılda sönmesi normal mi?tekrar turuncu ampul almak istiyorum sizce tekrar carub mu almalıyım ya da tavsiye edebileceginiz daha iyi bir marka var mı ?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Turuncu Gündüz Farı Hakkında

Kardesim digerininde yakindir patlamsi iki adet al yine ikisini degistir saglam olanida cikartip yedege koy benimde oyle 1 sene gitmez bu ampuller oyle haci

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
arkadaşlar yaklaşık 1 yıl öncesine kadar Carub T20 şişman park ampulü aldım gecen hafta sonu sol taraf söndü ampülün 1 yılda sönmesi normal mi?tekrar turuncu ampul almak istiyorum sizce tekrar carub mu almalıyım ya da tavsiye edebileceginiz daha iyi bir marka var mı ?

Ben daha önce yurt dışından krom kaplı olanını getirttim 1,5 ayda patladı. Yine sipariş geçtim o da 2 ayda patladı. Sonra elimde tek kalanları eşletirdim ve onlardan biri de 1 ay sonra patladı. Carub iyidir.

Ama o yurt dışından gelenin tonu çok başkaydı, koyu bir turuncuydu, harikaydı. PAtlayacağını bil bile alasım geliyor hala...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

REC link' Alıntı:
Ben daha önce yurt dışından krom kaplı olanını getirttim 1,5 ayda patladı. Yine sipariş geçtim o da 2 ayda patladı. Sonra elimde tek kalanları eşletirdim ve onlardan biri de 1 ay sonra patladı. Carub iyidir.

Ama o yurt dışından gelenin tonu çok başkaydı, koyu bir turuncuydu, harikaydı. PAtlayacağını bil bile alasım geliyor hala...
evet hocam o renk tonu cok harika görünüyor hasan abinin (HasanM) paylstigi fotoda gördüm cok tatli bir tonu var ama biraz daha uzun ömürlü olmasi acisindan yine carub alacagim sanirim hatirlarsan alirken sen yardimci olmustun 3 gün sonra tam 1 yil olacak :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
Kardesim digerininde yakindir patlamsi iki adet al yine ikisini degistir saglam olanida cikartip yedege koy benimde oyle 1 sene gitmez bu ampuller oyle haci
ikisinide cikartip orjinallerini taktim evet saglam olanini yedege koydum aslinda koymaninda bir anlami yok sonucta onunda ömrü kisa  :) yine bir takim alacagim kalite olarak biraz daha iyi olan bir marka varsa alayim dedim ama sanirim yok en iyisi yine carub

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
evet hocam o renk tonu cok harika görünüyor hasan abinin (HasanM) paylstigi fotoda gördüm cok tatli bir tonu var ama biraz daha uzun ömürlü olmasi acisindan yine carub alacagim sanirim hatirlarsan alirken sen yardimci olmustun 3 gün sonra tam 1 yil olacak :)

Evet hatırladım. Hatta tek flamentli çıkmıştı, sonra değişmişti filan...

֖yle miydi, uydurmayalım şimdi durup dururken  005hihih 005hihih

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
ikisinide cikartip orjinallerini taktim evet saglam olanini yedege koydum aslinda koymaninda bir anlami yok sonucta onunda ömrü kisa   :) yine bir takim alacagim kalite olarak biraz daha iyi olan bir marka varsa alayim dedim ama sanirim yok en iyisi yine carub

Aynen haci carub  bnmde kullandgim patladikca yenileyecegiz anlasilan veya led rn iyisi kesin cozum yurtdisindan turunce bir cift cree omurluk

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Aynen haci carub  bnmde kullandgim patladikca yenileyecegiz anlasilan veya led rn iyisi kesin cozum yurtdisindan turunce bir cift cree omurluk

Ledlerle Carub'un tonu bire bir aynı. Led alıp da arıza ışığıyla uğraşmaya değmez. Forumda daha önce belirtildiği gibi  gündüz lambaları, arka lambalara bağlanırsa arıza yanmaz, o ayrı.

Bende led T20 var ama çıkarıp yine Carub'u taktım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Ledlerle Carub'un tonu bire bir aynı. Led alıp da arıza ışığıyla uğraşmaya değmez. Forumda daha önce belirtildiği gibi  gündüz lambaları, arka lambalara bağlanırsa arıza yanmaz, o ayrı.

Bende led T20 var ama çıkarıp yine Carub'u taktım.

Dogrudur Recai ben onu patlamamasi acisindan soyledim renk tonunu inan bilmiyrum ama ayni renkse yine iyidir diye dusunuyrum lede ya ariza kesici yada arka park muhabbeti uygun oluyor defigin gibi arka psrk olayina bagla gec

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

REC link' Alıntı:
Evet hatırladım. Hatta tek flamentli çıkmıştı, sonra değişmişti filan...

֖yle miydi, uydurmayalım şimdi durup dururken  005hihih 005hihih
evet hocam tek flamentli cikmisti geri gönderdim kargo parasinida satici ödemisti sanirim satici bu alisveristen para kazanamadi belki zarar bile etti acaba adam gönülsüz gönderdigi icin erken mi patladi diye düşünmuyor degildim demekki bunlarin ömrü bu kadarmiş :)