DRL gündüz farı ve arka kapı hoparlör uygulama

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: DRL gündüz farı ve arka kapı hoparlör uygulama

adRe J link' Alıntı:
Gayet güzel görünüyor ben birde sinyal ekleme düşünüyorum forumda bir arkadaşımız yapmıştı ama belki vazgeçip böyle yaparım sinyalli olana henüz alışamadım fren ve park gayet güzel duruyor Yalnız dikkatinizi çektimi bilmiyorum Astra yıldız anlamına geliyor yanlış değilse frene basınca yıldız tamamlanıyor :)

Vaay, şimdi o gözle bakınca ışıkların pozisyonları da gerçekten bir pentagram oluşturuyor. Çok ince bir noktayı yakalamışsınız, tebrik ederim. (:)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Vaay, şimdi o gözle bakınca ışıkların pozisyonları da gerçekten bir pentagram oluşturuyor. Çok ince bir noktayı yakalamışsınız, tebrik ederim. (:)
Maaşallah diyelimde nazar değmesin aracınıza maaşallah :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Maaşallah diyelimde nazar değmesin aracınıza maaşallah :)

Çok teşekkür ederim, cümlemizin aracına inşallah. :)

Sizinkinin gidişatı da çok iyi, inşallah tam gönlünüzdeki hale gelir kısa zamanda. :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
ևok teşekkür ederim, cümlemizin aracına inşallah. :)

Sizinkinin gidişatı da çok iyi, inşallah tam gönlünüzdeki hale gelir kısa zamanda. :)
Bende teşekkür ederim Bu foruma üye olmamış olsaydım hiçbirisinin olmayacağından eminim benzin koyar binerdim herhalde ama aracı sipariş verdim 1 ay sonra teslim alacağımı söylediler o gün üye oldum o günden bu yana 7 ay geçti toplamda halen okumadığım konulara rastlıyorum buda beni çeşitli uygulamalara itiyor görüyorum ki burada sürekli yorum yapanlar samimiyet içinde ve bu kişiler cidden opellerine  aşık insanlar.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Bende teşekkür ederim Bu foruma üye olmamış olsaydım hiçbirisinin olmayacağından eminim benzin koyar binerdim herhalde ama aracı sipariş verdim 1 ay sonra teslim alacağımı söylediler o gün üye oldum o günden bu yana 7 ay geçti toplamda halen okumadığım konulara rastlıyorum buda beni çeşitli uygulamalara itiyor görüyorum ki burada sürekli yorum yapanlar samimiyet içinde ve bu kişiler cidden opellerine  aşık insanlar.

Aynı şekilde düşünüyoruz, bende herhalde hiçbir şeye cesaret edemez sadece biner gezerdim arabaya burayı bulmamış olsaydım. Güzel olan buradaki kimsenin yaptığı uygulamaların detayını saklamaması ya da bundan maddi bir çıkar elde etmeye çalışmaması. :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde şu sticker lar geleydi tam olacaktı ama neyse :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Birde şu sticker lar geleydi tam olacaktı ama neyse :)

Pazar günkü buluşmada elimde kalan hatalı stickerlar içinden eli ayağı düzgün olanları da dağıttık ve tamamen tükettik.  :)
Artık ya yeni bir tasarımla daha farklı bir sticker girişimiz olacak yada eski tasarımla devam edip, 400-500 tane daha bastıracağız.  :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Pazar günkü buluşmada elimde kalan hatalı stickerlar içinden eli ayağı düzgün olanları da dağıttık ve tamamen tükettik.  :)
Artık ya yeni bir tasarımla daha farklı bir sticker girişimiz olacak yada eski tasarımla devam edip, 400-500 tane daha bastıracağız.  :)
Yukarıdan konuyu incelediğinizi gördümde :) Beklemedeyiz halen haber bekliyoruz :) buluşmada olmak isterdim gayet güzel geçmiş ama mangalı eksikmiş :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Yukarıdan konuyu incelediğinizi gördümde :) Beklemedeyiz halen haber bekliyoruz :) buluşmada olmak isterdim gayet güzel geçmiş ama mangalı eksikmiş :)

Kafamızdaki ortak Abant buluşmasını bu yaz yapabilirsek efsane bir mangal olayına girişiriz artık.  :)
Doğan abi ve Ulaş abi geldikten sonra forumda senlerce konuşulacak bir mangal organizasyonuna imza atarız.  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:

[img=600x600]http://www.patongsawaddi.com/images/bbq-03.jpg[/img]

Bunsuz geçen her gün eksik geçmiştir zaten. (:)