Torpillllll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağabey oraya kadar neler var....Ben şehitlere ''kelle'' Pkk itine de ''Sayın'' diyen birini açıklasınlar...Sadece bunu açıklamak bile büyük bir adım....Yani konuşulacak başka bir şey yok...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mustafa sağlık sektörüne 29 sene hizmet etmiş biri olarak ne bu iktidarın ne de bundan evvelki iktidarının sağlık politikasını zerre kadar beğenmiyorum. Hastaneye düşmeyen sağlık politikasının ne olduğunu bilemez. Şu sağlık sektöründe dönen dolapları sadece sektörle iç içe olanlar anlar. Özel hastanelerin devlet hastanesi ücretleri üzerinden hasta bakmaları demek, benzin alacak para bulamadığımız için araçlarımıza LPG taktırmamıza benzer. Madem sağlık politikası harika o zaman neden iktidardakiler üniversite hastanelerini tercih ediyorlar.
Ücret konusuna gelince emekli memurum, 29 sene çalıştığım iş yerimde muayene olurken, bırak muayene olmayı arkadaşıma ilaç yazdırırken bile çatır çatır para ödüyorum, ödeme onayı bilgisayarda görülmediği zaman muayene ekranı bile açılmıyor :).
Hastane enfeksiyonu ne yazıkki her dönem olmuştur. Enfeksiyonunlar genellikle hastaneye gelen ziyaretcilerden kaynaklanır. Günün her saati hasta ziyareti yapılırsa sonuç kaçınılmazdır. Zaman zaman enfeksiyonların artmasının bir diğer nedeni de kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılmamasıdır, sadece arap sabunu ile veya toz deterjanla enfeksiyon mücadelesi yapılmaz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim zoruma giden bir başka konu; benzinin TC vatandaşına kaça satıldığı ortada. Vatandaşımız pahalı olduğu için benzin kullanamamıyor bu durumda da benzin stoklarımız her geçen gün artıyor, iktidarda maden pahalı olan benzin satılmıyor o zaman biz de 1.50-1.60 liraya başka ülkelere ihraç edip para kazanalım diyor. Daha 4.60 ile 1.60 arasındaki farkı bilmeyen, 1.60'ı daha pahalı zanneden bir maliye bakanına veya hükümete nasıl hayranlık duyayım ki?

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en basitinden, öss sınavının ve eğitimin de içine el birliği ile ettiler. bu kadar önemli bir konuda önce oturup inceden inceye hesap yapıp, artık egitim sistemimiz budur ve sınırları çerçevesi şudur diyeceklerine, kervan çıksın da hele yolda duzeriz mantığı ile kaç kere sistem değişti. nasreddin hoca hesabı ya tutars diye. bir de benim şahsi kanaatim kesinlikle verilen oyların partiyi futbol takımı gibi tutulmaması gerektiği, zira bazı kişiler öyle fanatik oluyor ki gözü ne deseler kimseyi görmüyor(sözüm
geneldir)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağabey oraya kadar neler var....Ben şehitlere ''kelle'' Pkk itine de ''Sayın'' diyen birini açıklasınlar...Sadece bunu açıklamak bile büyük bir adım....Yani konuşulacak başka bir şey yok...

Hocam sizin derdiniz milliyetçilik filan değil hiç kusura bakmayın. Kelle ve sayın olayına bu kadar hassas iseniz ve hatta miliyetçilikte bu kadar hassas iseniz şu an kaçırılan vekilin PKK'lı gerillalar hakkında söylediklerini konuşuyor olmamız gerekirdi. Ama ne yazıkki bunlara zerre kadar dokunmadan sayın ve kelle olayı üzerinde durmakta ısrarlısınız! MHP sütten çıkmış ak kaşık değil. Apo şerefsizini idamdan alanların kimler olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Apo'yu Anasol-M'ye servis edenleri de. Anasol-M hükümetine itibar kazandırmak için servis edildi Apo. Tek şart vardı idam edilmeyecekti! Şimdi diyeceksiniz ki madem öyle bu hükümet çıksın idam etsin Apo'yu! Geçti Bor'un pazarı sür eşşeği Niğde'ye! Şu an Apo idam edilse memlekette çıkacak karışıklığı kimse göze alamaz! O iş sıcağı sıcağına olacaktı! Ama şartın dışına çıkamazlardı! DB gibi çıkıp seçim meydanlarında urgan atmakla olmuyor bu işler!

Ayrıca hangi partiye oy verdiğini yazmayanlara cevap yok, kusura bakmayın!

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Chp millet vekili kactı mi kacirildimi :)))

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"Ayrıca hangi partiye oy verdiğini yazmayanlara cevap yok, kusura bakmayın!"
Mustafa bana laf vurmuş olmalı :). Hangi partiye oy verdiğim bana ait olan bir şeydir, yani bana özeldir, oy vermek kişiye özel olmasa o zaman seçimlerdeki onca gizlilik niye? Siyasi görüşümü merak edenler için kısaca belirteyim; milliyetçi, cumhuriyetci, laik, kişilerin haklarına saygı duyan, kul hakkından korkan, Atatürk devrimlerinin izinde yaşamaya çalışan biriyim. Parti tutmayı sevmiyorum, çünkü bizim ülkemizde futbol takımı gibi parti tutma adeti var. Herkes alnını gere gere gönül verdiği parti de dahil hatalı olduğuna inandığı şeyleri eleştirmelidir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Chp millet vekili kactı mi kacirildimi :)))
Yaptığı açıklamalardan sonra kaçtı veya kaçırıldı ne farkeder ki? :( O açıklamaları yapan bir kişi ne yazıkki halen korunuyor, ben o vekili de yolda PKK'lıların boynuna sarılan vekilleri de aynı kefede değerlendiririm.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Ayrıca hangi partiye oy verdiğini yazmayanlara cevap yok, kusura bakmayın!"
Mustafa bana laf vurmuş olmalı :). Hangi partiye oy verdiğim bana ait olan bir şeydir, yani bana özeldir, oy vermek kişiye özel olmasa o zaman seçimlerdeki onca gizlilik niye? Siyasi görüşümü merak edenler için kısaca belirteyim; milliyetçi, cumhuriyetci, laik, kişilerin haklarına saygı duyan, kul hakkından korkan, Atatürk devrimlerinin izinde yaşamaya çalışan biriyim. Parti tutmayı sevmiyorum, çünkü bizim ülkemizde futbol takımı gibi parti tutma adeti var. Herkes alnını gere gere gönül verdiği parti de dahil hatalı olduğuna inandığı şeyleri eleştirmelidir.

Onu konunun en başında yazmıştım, sebebi ise konuyu açan arkadaşın iktidar partisine oy verenleri zan altında bırakma çabasıdır. (İlk mesajın son paragrafını okuyun.) Madem öyle cevap isteyenler hangi partiye oy verdiklerini yazsınlar ki asıl zan altında kalması gerekenler kimlermiş görelim diyedir. Yoksa kimin hangi partiye oy verdiği beni ilgilendirmez. Son paragraf olmasaydı ilk mesajda, benimde böyle bir şartım olmazdı zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...