terbiyesizlik..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyledir özgür bey 2 sene önce vectra a sattım 34 coj 69 şuan internette satışta araca 4 gazlı amasör taktım delphi ön takımı sıfır yaptım sıfır lpg muayne yaptım motor kulaklarına varana kadar yaptırdım kusursuz oldu ama başka araç almak için yok pahasına 7.000 gibi bi komik rakama sattım ben 240.000 km de verdim şuan adam 9.750 yazmış ve araç 150.000 km'de :) msj atıp km orjinalmi dedim orjinal dedi bütün detaylı resimleri var bende aracımın km kadranını bile çekmiştim satarken :D

buyrun ilan:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...kimli-opel-1-8-gl-vectra-1995-85819004/detay/

Az değilsin sende ha :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
her zaman söylerim iyi araba iyiiii paraaaa.... bende cdx aracımı alan üyemiz alperle yazışırım. sıkıntı varmı diye :) o da çok memnun araçtan....

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az değilsin sende ha :)

abi hem hastalık hem dürstlük olduğundan gelemem bu durumlara aldığım aracın ilk günden her yerinin resmini çekerim daha sonra bi göçük çizik olduğunda acaba bu önceden varmıydı yoksa yenimi oldu diye teyit ediyorum aslında yeni ilan açıp aracı satan kişiye linki yollayasım var :) bendeyken jantlar filanda vardı sökmüştüm ucuza veriyorum diye :D

bende iken bu durumdaydı :D

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir konuda araçların üzerinde yapılan işlemleri anlatmıştım.Bu ilandakiler daha ne ki :)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hem hastalık hem dürstlük olduğundan gelemem bu durumlara aldığım aracın ilk günden her yerinin resmini çekerim daha sonra bi göçük çizik olduğunda acaba bu önceden varmıydı yoksa yenimi oldu diye teyit ediyorum aslında yeni ilan açıp aracı satan kişiye linki yollayasım var :) bendeyken jantlar filanda vardı sökmüştüm ucuza veriyorum diye :D

bende iken bu durumdaydı :D

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

arabanın hem canını çıkarmış hem içine etmiş hem de km. si ile oynamış, bir de telefonda yalan söylemiş. Ne insanlar var ya, hiç mi düşünmez bir insan ya ortaya çıkarsa diye? Allah akıl fikir versin ne diyeyim

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 252bın km var boyleee bır 260 var babamda tertemızzz arabaya oturrr ses duyabılıyorsan bedava vereyım aracı eger arac arıyorsan babam satıyor 2,0 cd sanroflu fln balkopugu rengınde dusunursen pmden ulasabılırsın saygılar eger aracta kusur cıkarsa gec ustumde bu kadarda netım saygılar