Teknik Servis Önerisi

tanerkandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Opel Astra H Kasa 2005 sahibiyim. Motor arıza ışığım yanıyor. Opel servisinden ziyade, çok para vermemek adına özel servise götürmek istiyorum. Ama aracımı yeni aldığım için nereye gidilir bilmiyorum. Maslak civarındayım. Önerebileceğiniz servis olarak nereler var acaba? Özel servisler çok fark eder mi birbirinden. Usta, işçilik vs..

Teşekkürler.

emrelee41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozel servis yetkiliye gore daha uygun tabi iyi usta olmalidir arza isigin sebebini ogren ozel serviste tech 2 ye baglat parca degismesi gereken birsey varsa parcayi int al iscilik ucreti karsiliginda taktir ben hep oyle yapiyorum teiger seti olsun devir daim altarnotor balatalar diskler ve bir cok motor aksamini suspansiyonu alip iscilik karsiligi yaptirdim

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yapılan işlemlerde kullanılan parçalar orijinal olsun, 2 sene de garanti versinler, bir sıkıntı anında karşımda muhatap bulayım denirse biraz daha fazla ücret ödemeyi göze alarak yetkili servis,
Muadil parça kullanımı, daha hesaplı bir ücret, arabayı tanıyan ustalar, kısmen garanti istenirse özel servis,
Hesaplı ücret, herhangi bir olumsuzlukta muhatap bulma zorluğu, garanti karmaşası gibi durumlar için tamirhaneler derim.

Birçok kişi araçların yetkili servislere götürülüp, fazla para ödendiği için buna sıcak bakmazlar ama nedense 2 nci el araç alırken de yetkili servislerce takip edilen araçları tercih ederler ;)

Araçlarınızı nereye götürürseniz götürün ama dükkanın sigortalı olup olmadığını mutlaka araştırın. Buralara bırakılan araçların güvenliği/korunması gibi hususlar benim için önemlidir. Bir arkadaşım borç harç yeni bir dükkan açmıştı, dükkanında kaynak yapılırken yangın çıktı ve 2 araba zarar gördü, dükkanın sigortası olmasaydı o arabaları ödemesi imkansızdı. :(