Opel Özel Servisleri (Opel Servis Team TR)

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İstanbul Bayrampaşa'da Ersu Opel Suat usta aracın dilinden anlayan işini iyi yapan bir arkadaş ben memnun kaldım.
Bire bir görüşüyorum Suat usta ile işini bilen tam bir opel ustasıdır

• Beğen
Tepkiler: Meteefe ve sleylak

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa dan yeni araç alacağım 1.4 turbo otomatik servis tavsiye edermisiniz.

phaldor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Herkese,

Daha önce farklı bir başlık altında motor yağı değişimi için paylaşım yapmıştım. Aracımın km'si itibariyle konu sıradan bir yağ değişiminden çıktı zira 60 bin km oldu araç.

Henüz yetkili servisten fiyat almadım ancak kabaca 1400-1500 TL gibi bir fiyat çıkacağını sanıyorum (balata değişimi hariç) 2CR Ankara ile yazıştığımda işçilik dahil 1.185 TL gibi bir fiyat çıktı ortaya ama tabi git gel aynı hesaba gelecek muhtemelen.

Bakım biraz kapsamlı olduğundan işini bilen ve fiyat konusunda abartıya kaçmayacak düzgün bir Opel ustası veya özel servis önerebilecek olan var mı? Tercihim İstanbul Anadolu yakası ancak duruma göre Avrupa yakasına da geçebilirim.

Bir de Opel Bostancı Veli Usta'nın adını da çok duydum, aracını götürmüş olan yorum yapabilecek olan var mı aranızda.

Şimdiden teşekkürler

BuğraKoç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Herkese,

Daha önce farklı bir başlık altında motor yağı değişimi için paylaşım yapmıştım. Aracımın km'si itibariyle konu sıradan bir yağ değişiminden çıktı zira 60 bin km oldu araç.

Henüz yetkili servisten fiyat almadım ancak kabaca 1400-1500 TL gibi bir fiyat çıkacağını sanıyorum (balata değişimi hariç) 2CR Ankara ile yazıştığımda işçilik dahil 1.185 TL gibi bir fiyat çıktı ortaya ama tabi git gel aynı hesaba gelecek muhtemelen.

Bakım biraz kapsamlı olduğundan işini bilen ve fiyat konusunda abartıya kaçmayacak düzgün bir Opel ustası veya özel servis önerebilecek olan var mı? Tercihim İstanbul Anadolu yakası ancak duruma göre Avrupa yakasına da geçebilirim.

Bir de Opel Bostancı Veli Usta'nın adını da çok duydum, aracını götürmüş olan yorum yapabilecek olan var mı aranızda.

Şimdiden teşekkürler
Merhaba Herkese,

Şimdiden teşekkürler
60.000 bakımını yaptırdım EXOL LSG 5w30 koydum denemenizi tavsiye ederim yokuşlarda isteksizlik problemi kalmadı

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul Bayrampaşa'da Ersu Opel Suat usta aracın dilinden anlayan işini iyi yapan bir arkadaş ben memnun kaldım.
Aracın üçüncü bakımı 42.000 de yaptırmam gerekiyordu şu an 45.000 e geldi bi an önce bakımı yaptırmam lazım ersu Opel de malzeme kalitesi olarak ne kullanıyorlar bilginiz var mı?

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meteefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ersu Opel de yağ ve bakım yaptırmayı düşünüyorum. Malzeme olarak be kullanıyorlar bilginiz var mı?
Yağ olarak GM yada mobil 1 kullanıyor ben aracıma mobil 1 0-40 kullandım çok memnunum.

Mesut07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Sayenizde bugün Ersu Opel’e gittim. Sorunumu ve deneyimimi paylaşıyım istedim. 2 hafta önce bir arıza oluştu aracımda cihaza bağlanınca p0171 hatası veriyordu (fakir karışım hatası). Forumlardan vs. araştırdığımda çok genel bir hata kodu olduğu nokta atışı yapmanın zor olduğu, büyük masraflar açabileceği yazıyordu. Açıkçası baya endişelendim ve tesadüfen opel team servise rastladım ve bana yakın olan Ersu Opele gitmeye karar verdim. Sabah erken saatte gittim randevum da yoktu, güzel karşıladılar. Ustaya arızadan bahsettim, cihaza bağladı kaputu açtı sorunun yüksek ihtimal depo havalandırma valfinden olduğunu, ilk olarak bununla başlamak gerektiğini söyledi. Kabul ettim başlandı. Bu sırada su deposunun sızdırdığını farketmiş usta. (Birkaç hafta önce soğutma suyu az uyarısı sonucu takviye yapmıştım ) Öncelikle tamir etmeye çalıştı fakat parça yapışmadı, değiştirdik. 1 buçuk saatte tüm sorunlarım halloldu. Ayrıca usta yapılan işlemleri ve aracı sisteme kaydetti. Uzunca anlattım ama son derece memnun kaldım, sayenizde aradığım ustayı buldum. Emeği geçen herkese teşekkürler, kazasız belasız sürüşler.
Depo havalandırma valfini mi değiştirdi sorun düzeldi mi

• Beğen
Tepkiler: Meteefe

gürkansağlam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKINCI OPEL SERVİSİ İstanbul Kartal E5 de kartal oto sanayi sitesinin içinde bulunan İyi bir oto servis... özellikle başta OPEL/CHEVROLET olmak üzere tüm üst segment araçlara kaliteli servis hizmeti veren bir yer. Anadolu Yakasındaki bir kaç tane OPEL özel servisinden bir tanesi.Yetkili Servis kalitesini hatta belki daha fazlasını bulabileceğiniz, hiç düşünmeden aracınızı bırakabileceğiniz hatta çevrenizede önereceğiniz nadir servislerden...Kesinlikle Tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: urban_ist

gürkansağlam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKINCI OPEL SERVİSİ İstanbul Kartal E5 de kartal oto sanayi sitesinin içinde bulunan İyi bir oto servis... özellikle başta OPEL/CHEVROLET olmak üzere tüm üst segment araçlara kaliteli servis hizmeti veren bir yer. Anadolu Yakasındaki bir kaç tane OPEL özel servisinden bir tanesi.Yetkili Servis kalitesini hatta belki daha fazlasını bulabileceğiniz, hiç düşünmeden aracınızı bırakabileceğiniz hatta çevrenizede önereceğiniz nadir servislerden...Kesinlikle Tavsiye ederim

F2A38FA0-E65C-4C12-BA47-44F12EC2CA74ce9f6b3df1e8fb23.jpg