Steinmetz? vs Irmscher? (Ön Tampon Lipi)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Steinmetz? vs Irmscher? (Ön Tampon Lipi)

Marşpiyerleri de Riger yaptın mı tamamdır..  045thumbsup

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunlarda yukarıda adı geçen F1 ve ve Ferrari F430 difüzörleri..

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AEE25 link' Alıntı:
Marşpiyerleri de Riger yaptın mı tamamdır..  045thumbsup
rieger güzel ama bana nedense uymayacağını düşünüyorum. Astraya kesinlikle çok sert ve sportif bir hava kattığı kesin ancak irmscher marşpiyerın astranın çizgisini tamamladığını düşünüyorum. Yorumunuz için TşK.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

bjk2yigit link' Alıntı:
Body Kitimde değişiklik yaptım. Nihai olarak Difüzör dışında bütün parçalar Irmscher(Lip,Marşpiyer & Spoiler), Difüzörü Rieger yaptırmaya karar verdim. Bilhare yaptırınca kendi Astrarım resimlerini paylaşacağım. Ayrıca Bİr şey danışmak istiyorum. Bizim araç dizel olduğu için ekzoz içe monte edilmiş ve gözükmüyor. Difüzörü yaptırırken hiç ekzoz uçu falan yaptırmak istemiyorum. Açıkcası ekzozsuz daha hoş duruyor kendi zevkimce çünkü Rİeger difüzör bana F1 difüzörlerini anımsatıyor malum F1'lerde difüzörün yanlarından ekzoz çıkışları yok. Soruma gelince Acaba difüzörler ekzoz uçları için kesilmiş olarak mı geliyor yoksa hiçbir keik olmadan düz mü imal ediliyor??

Bunlarda kit resimleri;

Sizin isteginize göre kesim yapılıyor... 045thumbsup tek veya çift olarak... Ama egzostsuz güzel durur mu bilemiyorum

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk2yigit link' Alıntı:
rieger güzel ama bana nedense uymayacağını düşünüyorum. Astraya kesinlikle çok sert ve sportif bir hava kattığı kesin ancak irmscher marşpiyerın astranın çizgisini tamamladığını düşünüyorum. Yorumunuz için TŞK.
bende aracıma daha yeni rieger difuzor we yan marşpiyer taktırdım bence bunlar bir uyum halinde cok güzel duruyor kesinlikle tawsiye ederim :) we on tampon altı lip icin steinmetz daha şık duruyor panjuru ben steinmetz yaptırdım panjur tamamen zewk işi

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

taner7tk link' Alıntı:
bende aracıma daha yeni rieger difuzor we yan marşpiyer taktırdım bence bunlar bir uyum halinde cok güzel duruyor kesinlikle tawsiye ederim :) we on tampon altı lip icin steinmetz daha şık duruyor panjuru ben steinmetz yaptırdım panjur tamamen zewk işi
ooo Taner hayırlı olsun...
Canlı görmek isterim... :)

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
ooo Taner hayırlı olsun...
Canlı görmek isterim... :)
seninkinin yanında bizmkinin lafı olmaz senin farkli ama cok iyi bu kadarını diyorum :) söyle acikliym kendimce biseyler yaptim güzel oldugnu söyledi görenler istersen gorusebiliriz aynı zamanda su egzozlarıda yaptirsak iyide olurdu :) zaten ondan snra artık bisey yapmıcam