Steinmetz? vs Irmscher? (Ön Tampon Lipi)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Steinmetz? vs Irmscher? (Ön Tampon Lipi)

Steinmetz daha belirgin duruyor fakat ılerde yay takacasaniz surtmezse riski daha fazla, irmscher in daha yumuşak bir dizaynı var ve yayla sıkıntılı olacağını zannetmiyorum. Panjur olarak irmscher, spoiler olarak steinmetz, difuzor olarak zevke göre rieger veya irmscher, marşpiyel irmscher bence...

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Irmscher'i beğendim, çok agresif tasarımları sevmiyorum. Irmscher aracın çizgileri ile daha uyumlu, aracı tamamlıyor gibi. Steinmetz ise aykırı durmuş. Diğer yandan, birisi fotoğraf diğeri çizim olduğu için yanıltıcı olabilir.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Steinmetz panjur çok siyah duruyor, renk katan bir detay veya yazı yok  046thumbsdown

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Steinmetz panjur çok siyah duruyor, renk katan bir detay veya yazı yok  046thumbsdown

Katılıyorum, bence de hiç güzel değil. Televizyonda reklamlarda, dizilerde falan reklam olmasın diye markaları kapatıyorlar ya, ona benziyor. Hiç hoşuma gitmiyor böyle logosuz tasarımlar.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

xylent link' Alıntı:
Katılıyorum, bence de hiç güzel değil. Televizyonda reklamlarda, dizilerde falan reklam olmasın diye markaları kapatıyorlar ya, ona benziyor. Hiç hoşuma gitmiyor böyle logosuz tasarımlar.
045thumbsup Aynen

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Body kit yaptırmaya şu şekilde karar verdim. Toplama Kit oldu ama zevkime uyacak en güzeli oldu. :D sizce nasıl??

Spoiler: Steinmetz

Difüzör: Rieger

Marşpiyer: Irmscher

Lip: Rieger

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

bjk2yigit link' Alıntı:
Body kit yaptırmaya şu şekilde karar verdim. Toplama Kit oldu ama zevkime uyacak en güzeli oldu. :D sizce nasıl??

Başarılı durabilir 045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

seçtiğiniz markaların fotoğraflarını da ekleyebilir misiniz?
merak ettim nasıl bir karışım çıkacak ortaya
ve bunların orjinallerini mi düşünüyorsunuz?

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

bjk2yigit link' Alıntı:

Benim Kafadansın :)) Ama Marşğiyerleride Riger Yaptır ;)

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Body Kitimde değişiklik yaptım. Nihai olarak Difüzör dışında bütün parçalar Irmscher(Lip,Marşpiyer & Spoiler), Difüzörü Rieger yaptırmaya karar verdim. Bilhare yaptırınca kendi Astrarım resimlerini paylaşacağım. Ayrıca Bİr şey danışmak istiyorum. Bizim araç dizel olduğu için ekzoz içe monte edilmiş ve gözükmüyor. Difüzörü yaptırırken hiç ekzoz uçu falan yaptırmak istemiyorum. Açıkcası ekzozsuz daha hoş duruyor kendi zevkimce çünkü Rİeger difüzör bana F1 difüzörlerini anımsatıyor malum F1'lerde difüzörün yanlarından ekzoz çıkışları yok. Soruma gelince Acaba difüzörler ekzoz uçları için kesilmiş olarak mı geliyor yoksa hiçbir keik olmadan düz mü imal ediliyor??

Bunlarda kit resimleri;