şsnzıman bilya değişimi

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim şanzıman bilyalarından teki yolda uğulduyor değişecek galiba...nekadara mal olması uygundur fiyat olarak...tşkürlerr

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
nerden anladın şanzuman rulmanı olduğunu belki aks rulmanı veya arka teker rulmanı bozukk bakmak gerekir.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru bir soru..şöle söliyim iki aks bilyasını da değiştirdik ve benim gerçekten güvendiğim bir vw ustam direk bu şanzıman prizdirek bilyası dedi...ayrıca seste dewam ediyor ..gerçi sadece 60-70 km den yavaşlarkene uğultu geliyor okadar...

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzımanı açtırmakta hiç istemiyorum açıkcası..polo vardı bende bilyaları değiştirmiştim bir daha iflah olmadıydı..yine öle bi durum olur die çekiniyorum açıkcası

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Doğru bir soru..şöle söliyim iki aks bilyasını da değiştirdik ve benim gerçekten güvendiğim bir vw ustam direk bu şanzıman prizdirek bilyası dedi...ayrıca seste dewam ediyor ..gerçi sadece 60-70 km den yavaşlarkene uğultu geliyor okadar...
şanzuman bilya değişimi için komple şanzuman sökmeye gerek yokk bilgin olsun gurup arkadan çıkıyor ama şanzumanda sorun olacaığını sanmıyorum :(

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki nekadara mal olur ..atlayıp gelecem aydın a vallaa :))

emreyazici1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra C arka uğultu

Bendede opel vectra c var.65 000 km 'de Aynı sorunu bende dün tespit ettim 60 km hıza kadar arkadan bir uğultu geliyor.Ondan sonra kesiliyor.Bu hafta sonu baktırıcam.Ne olabilir sizce ?

koksalsenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre kardes senin sorunun teker bilyeleri olabilir. aynısı bana da olsu 60 üstüne cıkınca ses geliyordu. degiştirdim ve düzeldi bence ona bi baktır.

emreyazici1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köksal beni yanlış anladın galiba 60 km hıza kadar inceden uğultu var.60 km hızdan sonra kesiliyor..