Spor yaylı , Coilover'lı ASTRA J ler ... Bakalım en düşük kim :D

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Spor yaylı , Coilover'lı ASTRA J ler ... Bakalım en düşük kim :D

Tnrylsl link' Alıntı:
bence 4 cm yay alın ve takın ... çünkü ön lip her yerde sürtmüyo böyle tümsekte falan alışveriş merkezlerin çok sert inişlerinde ve geri geri gelirken eğimli yolda ... benim önler 5 buçuk falan bide öyle bişey var normal 4 lük yay takan arkadaşlarda böyle sürtme olayı olucağını sanmıyorum çünkü benimki bu haliyle çok yüksek kasislerden bile çok rahat geçiyo ... konfor olarak bence normal halden hiçbir farkı yok artı olarak virajlarda hissedilier bi yol tutuş sağlıyo
thnxx bende öyle olacağını tahmin ediyorum.orjinalinden daha sert olacağını düşünmüyorum

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Huseyin link' Alıntı:
thnxx bende öyle olacağını tahmin ediyorum.orjinalinden daha sert olacağını düşünmüyorum
Orijinale göre baya bir sertleşiyor aslında... Kasislerde ve çukurlarda daha net anlaşılıyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araclar yuksek degil sadece camurluk ve lastik arasi fazla bunu yay takip indirince bence cok bicimsiz oluyor lastikler camurlugun icinde kaliyor ve bence bir aractaki en kotu goruntu bir spacer sart bence bizim araclara yay isteniyorsa

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
Bizim araclar yuksek degil sadece camurluk ve lastik arasi fazla bunu yay takip indirince bence cok bicimsiz oluyor lastikler camurlugun icinde kaliyor ve bence bir aractaki en kotu goruntu bir spacer sart bence bizim araclara yay isteniyorsa
Katılıyorum fakat düşünsenize her kasiste lastik kaportaya sürtecek o zamanda :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keselim camurluklari :)

astralover

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bence de araç yüksek değil ama arada aşırı boşluk var çok düşüyor tercih etmiyorum estetik değil.

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astralover link' Alıntı:
evet bence de araç yüksek değil ama arada aşırı boşluk var çok düşüyor tercih etmiyorum estetik değil.

herkesin zevkine göre değişir bu konu  :)  :) ama spacer olayında görüntü bakımından haklısınız fakat dışarda olursada sürtme yapıcak

ben şahsen jant arıyorum jant bulduktan sonrada bunun iki katı alçaltmayı düşünüyorum  :)

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben araba sürmek ve ana bi kaç önemli husus dışında arabalardan hiç anlamam. buna ve sizin bilgilerinize dayanarak bir kaç sorum olacak..

1-) bende öyle çok fazla alçaltmayı sevmiyorum. (tabiki bu bi zevk meselesi ve benim gibi düşünmeyenlere saygım sonsuz) önleri 2 cm arkaları 3 cm alçaltmak istiyorum. arkası fazla yüksek sanki. böyle bi imkanım varmı acaba? olsada nasıl gözükür sizce? bana arabanın önü zaten alçak gibi geliyo 1 cm fark koyulmalı sanki  023hm

2-) arabayı genelde ben sürüyorum ama ailemle (babam, annem, babaannem gibi ağır protokol) gezerken rahatsız edici olurmu ? ailem rahatına düşkündür biraz :)

3-) arabaya 5 kişi falan binip hızlı sürüşlerde veya istanbul yollarında sorun yaşarmıyım acaba ? baya bildiğiniz köstebek yuvası gibi oldu buralar  madd

şimdiden  thnxx :)

astralover

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tnrylsl link' Alıntı:
herkesin zevkine göre değişir bu konu  :)  :) ama spacer olayında görüntü bakımından haklısınız fakat dışarda olursada sürtme yapıcak

ben şahsen jant arıyorum jant bulduktan sonrada bunun iki katı alçaltmayı düşünüyorum  :)

şuanda minimum 3.5 vardır sende bu 7 olarak dusundugumuz zaman hayal edemiyorum desem yeridir.

lastıkler tam sag sol hareketi yapmayabılır bile.

dediğim gibi çok gocuyor araba hoslanmıyorum ben