Spor yay yardımı!!

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bakalım zaman ne göstercek.Aynı yayları kullanan arkadaşlarla beraber gittim ben amortisörlerde sorun olmadıgını söylediler.1,5yıldır aynı yayları kullanıyo bitanesi sorun yokmus.Şansımız varsa bizimde öle olcak:)
heves işte bu olay ya konforum azalsın diye üstüne para veriyosun işte..hastalık gibi bişe:)

öyle ama sonuç çok güzel oluo yaa :) ben cesaret edemedim 50mm e yoksa en güzeli o :good: hatta bu aralar önlere 50mm bulsam ne güzel olur die düşünüom :kop:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 3,5 vogtland var sanırım ön amortisörlerimden birini yedim bile!.. :D

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle ama sonuç çok güzel oluo yaa :) ben cesaret edemedim 50mm e yoksa en güzeli o :good: hatta bu aralar önlere 50mm bulsam ne güzel olur die düşünüom :kop:

Bende bide orj 16" jantlar var iyice yerde olcak araba:D

bu arada önlerle arkalara farklı yay almak bence çok sakıncalı olur.virajlarda arabanın aerodinamiği etkilenir sanki?

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Bende bide orj 16" jantlar var iyice yerde olcak araba:D

bu arada önlerle arkalara farklı yay almak bence çok sakıncalı olur.virajlarda arabanın aerodinamiği etkilenir sanki?

40 30 kitler war :) ama şu alabilir mesela her marka yayın etki tepkisi farklı olduğu için sersemleyebilir...bazen diyorum 50mm komple kit taksam bu şekilde bile arkaya 2 kişi otursa teker çamurluğun çok içinde kalıo o zaman heralde dönmez :)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 30 kitler war :) ama şu alabilir mesela her marka yayın etki tepkisi farklı olduğu için sersemleyebilir...bazen diyorum 50mm komple kit taksam bu şekilde bile arkaya 2 kişi otursa teker çamurluğun çok içinde kalıo o zaman heralde dönmez :)

yine aynı şekilde çamurlugun içine girer.. cm artıkça sertlik oranıda artıyo çünkü yayın.jantlarımıda alabılseydım cok iyi olcaktı da jant kısmet olmadı

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik canavarı olmayalımda gerisi kolay:D:D