Spor yay yardımı!!

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylediğiniz markalarda 4cm lik yay göremediğim için tercih etmedim..4cm sadece apex'te var heralde?
Nerede taktırabilirm peki yardım edebilecek varsa çok memnun olurm.Dandik bir yere gidipte arabanın sağını solunu söktürmek istemiyorum çünkü.

vogtland ın 4cm yayı mevcut şaşmayın..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim çok faydalı bilgiler verdiniz.Bende avcılar migrosun orda oturuyorum zaten..bana çok yakın yerler söyledikleriniz.
Son olarak bu yayları nereden alabilirm? ve takmak için işçilik ne kadar isteniyo? Söylediğiniz yerlerde ki taktırma ücretlerinide söylerseniz çok iyi olur;)
sanırım voglant alıcam herkes onu önerdi..

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
80 lira dan aşağı olmaz eğer servis tanıdık değilseki görüyorum tanıdık olmadığı için soruyosun pazarlık yap 70 e falan indirmeye çalış bunların ön tarafları çok zor sökülme işlemi o yüzden tuzluya mal oluyor

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yayları bugun Laleliden aldım Eibach 50mm 320ytl'ye.
yarın Taktırıcam topkapıda tanıdık bi usta buldum 50 ytl ye anlastık.Resimleri ve izlenimlerimi aktarırım yarından sonra:)
Herkese yardımları ıcın teşekkürler.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50mm mi? cok diilmi yau?

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35mm eibach alcaktım fazla düşürmez arabanı bu yay dedi çünkü eibach'ler daha cok konfora yönelikmiş.50mm alırsan 4cm kadar düşürür arabanı dedi bende kabul ettim.fiyat farkıda yok zaten aralarında.amortisörlerine zarar vermez dedi.sorun olursa 3,5cm ile değiştirebilirm yabancı değil çünkü:D
Sürüngen gibi bişi olcam sizin anlicanız orj jantlarımla beraber;)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
35mm eibach alcaktım fazla düşürmez arabanı bu yay dedi çünkü eibach'ler daha cok konfora yönelikmiş.50mm alırsan 4cm kadar düşürür arabanı dedi bende kabul ettim.fiyat farkıda yok zaten aralarında.amortisörlerine zarar vermez dedi.sorun olursa 3,5cm ile değiştirebilirm yabancı değil çünkü:D
Sürüngen gibi bişi olcam sizin anlicanız orj jantlarımla beraber;)

adnan doğru demiş 3.5 çok da fazla düşürmez bizde de var ama 3.5 üstü için kesinlikle amortisör değiştirmei tavsiye ediyorlar...

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım zaman ne göstercek.Aynı yayları kullanan arkadaşlarla beraber gittim ben amortisörlerde sorun olmadıgını söylediler.1,5yıldır aynı yayları kullanıyo bitanesi sorun yokmus.Şansımız varsa bizimde öle olcak:)
heves işte bu olay ya konforum azalsın diye üstüne para veriyosun işte..hastalık gibi bişe:)