Sonunda Astra 1.3CDTI Cosmo - Xenon Paket aldık

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selamlar

sonunda c.tesi gunu Yeni Astra 1.3CDTI Cosmo aldık Xenon Paketli, gonlum AFL paketinden yanaydı ama TR stoklarında bulamadıklarını soylediler o yuzden alamadık AFL onun yerine Xenon paketi tercih ettik

neyse, simdi ben sizden birsey rica etmek istiyorum bana bu konuda biraz bilgi verirseniz sevinirim, her halikarda biliyorsunuz ki insanlar aldıkları malın gercekte orjinal olduguna inanmak isterler, işin içinde kandırılmıs bir durum varsa bu ne satıcı tarafından etik bir davranır olur ne de tuketici tarafından hos karsılanacak bir durum olur,

simdi biz Xenon paket aldık, aldık ama bu xenon paket olayını aslında normal cosmo gelip ustune bu satıcı takma ihtimali de varmıs, o yuzden aracın orjinal ustunde xenon paket geldigini nasıl anlayabiliriz.

yani gelip burda takılıp takılmadıgını nasıl anlayabiliriz yada orjinal geldigini, aracı hala almadık, izmirden gelecekmiş araç bu yuzden bu sure içinde bende aracı alırken arastırma yaparım bilincli olarak diye dusundum,

birde benim bir fikrim var :D bankada bulunan proforma faturada arac ile ilgili ve xenon paket ile ilgili detaylar yazıyor mu acaba, yada yazar mı

mesela soyle

1. Yeni Astra 1,3CDTI Cosmo 90HP Xenon Paket

veya

1. Yeni Astra 1,3CDTI Cosmo 90HP
2. Xenon Paket

tabi bilmiyorum yarın gidip bir proforma faturaya bakacam.

beni aydınlatırsanız bu konuda cok sevinirim arkadaslar

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş . ya o kadar pimpiriklenme yaw zaten mercekli senin farlar soradan takma diye bişey olamaz....

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan takılan xenonlarda mercek olabilir adam serviste xenon far için uygun olan mercekli farı takmıs olabilir ama hiç bir sonradan takılan xenonda otomatik yükseklik ayarı olmaz.Göğüsteki far yükseklik ayar kısmında eğer ayar düğmesi yoksa araç orjianldir.Zaten xenonları ilk yaktığın zaman far yüksekliğini kendi otomatik ayarlar aşağı yukarı yapar burdan da orjinal olup olmadıgını anlayabilirsin.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız kullan

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun!allah kaza bela göstermesin!

gandalf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullan. Bence orjinaldir kafana takma.
kullandıkça izlenimlerini paylaşırız.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yeni astran...