Siz olsaydiniz hangi Corsa D modelini alirdiniz ? NEDEN ?

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
Farklı bir konuda da yazmıştım 1.2 essentia ile ümraniye eyüp beylikdüzü ümraniye eyüp ümraniye hattında tam 160 km yol yaptım..şehir içi trafik dur kalk gırla :) 50 TL ye gayet memnunum... bu hafta sonu servise gidicek araba hız sabtileyici için daha d makyajllıya takabilen olmadığı söyleniyor...ama servis deneyecek onuda takarsam tadından yenmez :)

bir kaç yerde opel corsanın hız sabitleme sisteminin başarılı olmadığını okumuştum profesyonel bir yorumcudan. Sinyal kolunun üzerine monte edilen bir (değiştiriliyor) bir joystik gibi ileri itince hızı artıran kendie çekince azaltan bir sistem. ama devreye girdikten sonra ford yada vw gibi sıfırlayacak yada resetleyecek bir düğme bulunmıuyormuş. frene yada debriyaja basmak gerekiyormuş takınca deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.

caglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar ;

Bu ay içersinde Corsa almayi düşünüyorum. Yakıt fiyat performans tabiiki önemli. 1.2 düşünüyordum ama hantal geldi sanki 1.4 düşünüyorum araştiriyorum çok yakiyor diyorlar zaten vergisi de fazla çok kararsiz kaldim sizin yardımlarınızı bekliyorum.

1. Corsa 1.2 essential 29500
2. Corsa 1.4 enjoy active 33.500 ikiside bayi fiyatlaridir ? hangisi alinir neden ?

başka önerileriniz varsa fiesta vs gibi memnuniyetle dinlerim. teşekkürler..

Merhaba,

Bu fiyatları hangi bayiiden aldınız.Bir de manuel vites fiyatları mı bu.
Ben de 1.4 tam otomatik corsa almayı planlıyorum

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yılın belirli dönemlerinde yaşadığım illerde ne hikmetse hep trafik sakindir, o yüzden 1.3 cdti ve manuel corsa tercih ederdim ben, hantal mantal olacak olursa da custom yazılım ile aldırırız üzerinden :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kaç yerde opel corsanın hız sabitleme sisteminin başarılı olmadığını okumuştum profesyonel bir yorumcudan. Sinyal kolunun üzerine monte edilen bir (değiştiriliyor) bir joystik gibi ileri itince hızı artıran kendie çekince azaltan bir sistem. ama devreye girdikten sonra ford yada vw gibi sıfırlayacak yada resetleyecek bir düğme bulunmıuyormuş. frene yada debriyaja basmak gerekiyormuş takınca deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.
beyincağız modifikasyona izin vermediği için maalesef takamadık. :(

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Bu fiyatları hangi bayiiden aldınız.Bir de manuel vites fiyatları mı bu.
Ben de 1.4 tam otomatik corsa almayı planlıyorum

bilmemde alınan fiyatlar çok iyi 1.4 tam otomatik enjoy active 38500 liraya geçen hafta aldı teyzem ben tatildeyken yoksa daha pazarlık yaptırırdım.. :)

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
bilmemde alınan fiyatlar çok iyi 1.4 tam otomatik enjoy active 38500 liraya geçen hafta aldı teyzem ben tatildeyken yoksa daha pazarlık yaptırırdım.. :)

bende 1,2 easytronic i alamadan önce 1,4 tam otomatike pazarlık yaptım. en son verdikleri fiyat 38.500 dü bir kuruş daha inmedi mersin gedizler. 33.500 e 1,2 easy i aldım. ama aracı teslim alırken söyledikleri şey fiyatlar 1,250 tl arttı dediler. doğrumu bilmem....

caglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

38.800 olan internette gördüğüm fiyat dışına çıkartamadım henüz ben. Bu fiyat ile aksesuar konusunda yardımcı olacaklarmış sadece :)
Sanırım pazarlık konusunda iyi değiliz.
38.500 olmazsa zaten aracı almam, siz hangi bayiiden aldınız fiyatı istanbul'da mı?

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şubattan bu yana 2011 1.4 enjoy kullanıyorum önceki senede 2010 1.2 111.yıl vardı ikiside düz vites bence 1.2 ile 1.4 ün performans açısından çok az bir farkı var ve bu kadarcık fark için neredeyse 2 katı vergi ödemek pek mantıklı değil

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ikisinide almazdım opel türkiye corsaları rezil etti rezil, en fullünde bile arka camlar manuel hava yastığı 4 tane ve çektikleri fiyat şaka gibi. Opel.de'den bakınca mercek farına bambaşka bir corsa çıkıyor karşınıza. Alacaksanız yeni kasayı bekleyin derim ki galiba kasa değişimi değil opel adam önüne benzer bir makyaj yapacaklarmış eğer doğruysa buda kullanıcıyla dalga geçmektir 7 sene oldu 2. makyajı yapacaklar.

İlla alacağım derseniz 1.2 vergi ve yakıtla daha avantajlı 1.4le 1.2 arasındaki performans farkı değecek kadar değil. Tavsiye isterseniz birde chevrolet aveo bakın derim opelden farksız GM markası corsadan çok daha dolu. dizelide 37bin tl 1-2 yıllık 2. el dizelleri 29 bin tl civarı dizel alırsanız hem vergi hem yakıt hem performans avanatajı olur

Son düzenleme: