Sis farı takacağım biraz yardım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İşim çıktı, İzmire acil geldim pazardan beri izmirdeyim. Bugün (Ç.ba) Aydına döneceğim siparişleri hayırlısı ise vereceğim. Bir yandanda bakıyorum Gündüz farlarında tekim çok güzel bir şey :)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat abi sisleri takmak konusunda fikrin değişmezde takarsan resimli olarak paylaşabilirsen bizler içinde fikir olur gerci sen paylaşırsın ama gende hatırlatmak istedim

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
murat abi sisleri takmak konusunda fikrin değişmezde takarsan resimli olarak paylaşabilirsen bizler içinde fikir olur gerci sen paylaşırsın ama gende hatırlatmak istedim

tabiki de çekerim. önemli olan kesim yerleri detaylı foto çekerim hatta.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende dün kesim yeri varmı yokmu diye bir baktım evet var dışardan belli olmuyor tampona içerden bakınca görünüyorlar ama aklıma şu takılıyor örneğin kesik yerleri var ve sende kestin gelen parcada orijinal değilse yani aynı ebatlarda değilse sorun olur gibi bence iyice araştır öyle kess

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 senesinde 2001 astra g aracıma sis farı taktırmıştım,model olarak fark edebilir ama benim araçta sis yerleri belli değildi elle kesildi,tesisatta yoktu çekildi ve en son düğmede tabi yoktu ama yapan usta normal sis farı düğmesi olan yere bişeyler yapmış normal düğme gibi çalışıyordu sadece ışıkları yoktu.ampülde sanırım normal ampüldü,sabah verdim akşam 5 de iş çıkışı aldım yanlış hatırlamıyorsam hepsi dahil 150-160 tl ye mal olmuştu.iyi bir usta düğme işini halleder,ayrıca gündüz farlarında güzel bence

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat bey sis farkarının montajı bittikten sonra yorumlarını ve fotoğraflarını eklemeniz bekliyoruz

ByDenizci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende de g kasa var bende sis takacam kafaya koydum servise sordum takma filan dahil 200 dedi bende senin gibi internetten alıp taktıracağım benimkinin kabloları orjianlinde var ama düğmede anahtar yok burda özel servisteki usta onu arka sis düğmesine bağlıyor bi kere basınca ön sisler bi daha basınca arka sisler yanıyor birine yapmıştı serviste baktım o şekilde yaptırabilirsen daha ii olur orjinal durur :)) eğer taktırdıysan sisleri nasıl olduğu hakkında bilgi verirsen sevinirim