Sis farı takacağım biraz yardım

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence murat abi şuna bi bak(astra g de kullanılan orjinal hella sis mercekli fara benziyor)
http://www.hepsiburada.com/Liste/mo...ils.aspx?productId=otm841534&categoryId=26105
otm841534.jpg

bu da orjinal hella
1nl008383841opelastrag9.jpg

başka bir alternatif
31d896f8.jpg

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

400 tl cıvarındaydı yanılmıyosam guzel sıs takımı ama merceksız gıbı gostermez bızım g kasalardakı sıslerı zenon koy kısaları yakma gece oyle bıle gıdersın :D

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Murat abi adım gibi eminim tamponun arkasında kesilmek için yer var dayımdada astra g kasa var o da taktırmıştı geçen sene yuvaları vardı kolay hallettik..

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkada yuva yeri bariz bişekilde belli oluyor. Kesmede falan sorun olmaz. Ama Bi çıkmacıdan Astra G Sisli far düğme takımında bulsanız daha iyi olur. Belki sizin orjinal sissiz anahtarı verip üzerine az bi farkla alabilirsiniz.
Sis farına gelince benim önceki aracım astara 2001 elegance dı onun sislerini beyaz (Philips Diamond) yaptım ama hiç aydınlatmıyodu. Sisleri ya xenon yada normal almak enmantıklısı. Kolay gelsin...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Gündüz farlı hali güzeldi :rolleyes:
Evet bende beğeniyorum fakat sıkıldım desem yeridir. Hem Aydında tek herkes benim geldiğimi fark ediyor. Ama ne bileyim biraz orijinale dönmek istiyorum.

murat abi işin bitince :) gündüz ledlerini almak isterim :):)
Ledleri kura ile çekilişe sunacağım :)

bence murat abi şuna bi bak(astra g de kullanılan orjinal hella sis mercekli fara benziyor)
başka bir alternatif
Orijinali gibi olmuyor be dostum.

400 tl cıvarındaydı yanılmıyosam guzel sıs takımı ama merceksız gıbı gostermez bızım g kasalardakı sıslerı zenon koy kısaları yakma gece oyle bıle gıdersın :D

400 TL mi yok daha neler işim olmaz.

Arkada yuva yeri bariz bişekilde belli oluyor. Kesmede falan sorun olmaz. Ama Bi çıkmacıdan Astra G Sisli far düğme takımında bulsanız daha iyi olur. Belki sizin orjinal sissiz anahtarı verip üzerine az bi farkla alabilirsiniz.
Sis farına gelince benim önceki aracım astara 2001 elegance dı onun sislerini beyaz (Philips Diamond) yaptım ama hiç aydınlatmıyodu. Sisleri ya xenon yada normal almak enmantıklısı. Kolay gelsin...
Aydında çıkmacı olmadığı için oraya daha öncede yazıdığım gibi ruhsatı koyduğumuz yere anahatar yaptıracağım (zaten gündüz farklarının anahtarıda orada o anahtarın bağlantılarına bağlayacağım sisleri)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav ne mübarek yermiş bu senin ruhsat koyduğun yer :D
Herşey var orda:)
Murat abi orjinal ölçü istiyosan o gün getireyim sana bizim arabayıda bu sensörler gibi geri dönüşü hatalar olmasın:p

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yav ne mübarek yermiş bu senin ruhsat koyduğun yer :D
Herşey var orda:)
Murat abi orjinal ölçü istiyosan o gün getireyim sana bizim arabayıda bu sensörler gibi geri dönüşü hatalar olmasın:p

evet doğru diyorsun. Zaten sensörler istediğim gibi olmadı :) ama yinede çok sağlıklı çalışıyorlar :) olmassa sizin arbayı götürelim sanayiye ben caktırmadan ölcü alcam diye tamponları değiştirsinler bende olay mahalinden kacarım :)
Böylce bedavadan gündüz farın olu :p

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman şöyle yapalım,ben önü vereyim sende arka tamponu ver maksat gönüller bir olsun:D

CoNCoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.reptileteam.com
Murat abi sis cok yakısır bence=) seyi sorucam 60 tl orjınal sislerini fıyatımı ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
keserkendikkat edin