Sinyal Güncellemesi

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal Güncellemesi

Arkadaşlar selam ben yeni üye oldum. aracım 1.3 ecoflex hakim gri cozmo, bende birkaç defa sinyalle ilgili sorun yaşadım söyleki bazı sabahlar sinyal verdiğimde sinyal uyarı sesi tutuk ve ayarsız çalışıyor sinyal ışığını kontrol ettim acaba oda ayarsızmı çalışıyor diye evet oda ayarsız yanıp sönüyordu ve bu arada bu sorun olduğu zaman aracın radyosunu direksiyondan kumanda eden mesala ses yükseltme tuşuna basınca ses o saniyede yükdelmiyor, enaz 2 saniyeye yakın sürüyor algılaması ben bu sinyal güncellemesini görünce ha işte bendeki problem dedim ama gördüğüm kadarıyla bu sorun sadece bende var kimse böyle birşeyden bahsetmemiş. görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar selam ben yeni üye oldum. aracım 1.3 ecoflex hakim gri cozmo, bende birkaç defa sinyalle ilgili sorun yaşadım söyleki bazı sabahlar sinyal verdiğimde sinyal uyarı sesi tutuk ve ayarsız çalışıyor sinyal ışığını kontrol ettim acaba oda ayarsızmı çalışıyor diye evet oda ayarsız yanıp sönüyordu ve bu arada bu sorun olduğu zaman aracın radyosunu direksiyondan kumanda eden mesala ses yükseltme tuşuna basınca ses o saniyede yükdelmiyor, enaz 2 saniyeye yakın sürüyor algılaması ben bu sinyal güncellemesini görünce ha işte bendeki problem dedim ama gördüğüm kadarıyla bu sorun sadece bende var kimse böyle birşeyden bahsetmemiş. görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
bu sorun bende bülent abide ve birkaç arkadaşta daha oldu.sonra bekleyip kontağı kapatıp açınca kendiliğinden düzeldi bir daha da olmadı.servise sordum biz ilk defa duyduk dediler klasik cevap.takmayın sürekli olan birşey değil.
welllcommee

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen mehmet ın dedıgı gıbı kontagı acıp kapatın duselıyor ...telefonlar donunca nasıl bataryayı cıkarıp takınca duzelıyor buda aynı sanırım bendede 1 defa yaptı yanlızca.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

sinyaldeki düzensizlik arada bir yapıyor çok abartmıyorsa takacak birşey yok  011zaa

ses açma işide cd500 de ilkinde 1 saniye sonra algılıyor ama 2.kez sesle oynarsam hemen alıyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar sağ olun cevaplar için bu arada mehmet kardeş bende eski haznedarlıyım, evlendim 3 ay oldu şimdi farklı yerde oturuyorum ama 23 senem geçti orada.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada böyle bir arabaya bu rüzgar sesi hiç yakışmıyor hemde hiççç.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
arkadaşlar sağ olun cevaplar için bu arada mehmet kardeş bende eski haznedarlıyım, evlendim 3 ay oldu şimdi farklı yerde oturuyorum ama 23 senem geçti orada.
Ne güzel.Bende evlenince taşınırmıyım acaba? :)

s_pb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar,
Bende geçen hafta sinyal uyarısı için yazılım güncellemesi yaptırdım ancak bugün farkettim ki artık cruise controlum aktif hale geçmiyor. Ben yazılımla ilişkilendirdim ama sanırım kimsenin başına böyle bi durum gelmemiş. En kısa zamanda tekrar servise gitmeyi planlıyorum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

s_pb link' Alıntı:
Selamlar,
Bende geçen hafta sinyal uyarısı için yazılım güncellemesi yaptırdım ancak bugün farkettim ki artık cruise controlum aktif hale geçmiyor. Ben yazılımla ilişkilendirdim ama sanırım kimsenin başına böyle bi durum gelmemiş. En kısa zamanda tekrar servise gitmeyi planlıyorum
güncelleme esnasında olmuştur. benim de başıma geldi. tekrar cihaza bağlayıp düzeltmeleri gerekiyor.