Sinyal Güncellemesi

alpromethe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, iki gün önce ankara opan'dan aradılar. Arabamda sinyallerle ilgili güncelleme olduğunu servise gitmem gerektiğini söylediler. Bir gün sonra servise gittim, çok vaktim de yoktu, işlemin 45dk sürdüğünü söylediler, tatil dönüşü yaptırmaya karar verdim. Bu güncelleme hakkında bilgisi olan var mı? Konuları aradım göremedim, o yüzden yeni başlık olarak açtım.

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal Güncellemesi

Benim haberim yok,umarım bilen arkadaşlar vardır da aydınlatır bizi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen gün servise gittiğimde iş emri açılırken bilgisayar bir güncelleme olduğunu yazdı kağıda, numarasını unuttum ( ...n014 gibi birşey ) güncelleme var yazılım atacaz dediler. ( bu güncelleme sinyalle ilgili birşeymiş, halbuki hiç bir sorun yaşamadım sinayalle ilgili) ancak işlemin bir yerinde sorun çıktı, karoseri bilmemnesini bir türlü ok. lemedi cihaz. ertesi gün tekrar gittim gene yapamadılar.  yazılımda sorun olabilir dediler, opele sordular. opel cevap verince beni tekrar çağıracaklar. 

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benide dün arayıp çağırdılar sanırım aynı sorun sürücü bilgi ekranında dönüş uyarısı gibi bir şey dediler bakalım cumartesi bir aksilik olmaz ise gidicem..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün bayiden ziyaretime geldiler ama böyle birşey için çağırmadılar..

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.TOGI bu dönüş uyarısı dediğiniz,sinyal  uzun süre açık kalınca  verilen 'sağ/sol sinyal açık' uyarısı mı?

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Benim tahminim örnek olarak aracın sol sinyalini açık unuttuğumuz zaman kısa bir süre sonra kendisini kapatması yada sürücüye uyarı vermesi gerekiyor bu özellik astra j lerde standart olması gerekiyor diye biliyorum ben denediğimde sinyal kendisini kapatmamıştı yada herhangi bir uyarı vermemişti.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
Benim tahminim örnek olarak aracın sol sinyalini açık unuttuğumuz zaman kısa bir süre sonra kendisini kapatması yada sürücüye uyarı vermesi gerekiyor bu özellik astra j lerde standart olması gerekiyor diye biliyorum ben denediğimde sinyal kendisini kapatmamıştı yada herhangi bir uyarı vermemişti.
benimki uyarı veriyor sesli ve yazılı olarak

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbocosmo61 link' Alıntı:
Sn.TOGI bu dönüş uyarısı dediğiniz,sinyal  uzun süre açık kalınca  verilen 'sağ/sol sinyal açık' uyarısı mı?

Tam olarak bilmiyorum telefonda ne ile ilgili dediğimde bunu söylediler.
şimdiye kadar sinyal açık kalınca uyarı veriyormu diye hiç kontrol etmedim açıkçası..