Sigorta şirketleri zarar etmiş :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski araba ile alakalandırmaları saçmalık olmuş.Yeni arabaların parça ve servis maliyetleri çok daha yüksek ki üstüne birde servislerin sigortaya yaz-geçir muhabbeti de cabası.Sürücü sicili düzgün olduktan sonra ister 80 model olsun isterse 2013.
Bence sigorta şirketlerinin yüksek giderleri tamamen yeni araçların giderlerinden ve eski arabalarıda expertiz yapmadan poliçelendirmelerindendir.
Araç Muayene sisteminde adam-akıllı elersin , eski arabanın men edilmesine teşvik verirsin.Sigortalarken expertiz edersin. Ama sigorta şirketleri eski arabalardan zarar etti dersen ben inanmam.

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen sigorta firmamı aradım 1400 tl olacak bu sene FULL KASKON dediler, gozlerim yerinden
pörtledi

yvq8dv0-11_tn.jpg

o ne yaaa , nasıl bir full kasko bedeli bu dedim. + sigorta (332 tl) + vergi (520 tl)

nerdeyse 1980-2000 tl civarı bir para, + senelik bakım 600 tl

oohhhhh super yaaaaaa

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sigorta fiyatları artma değil de daha çok para kazanma derdinde olanların fiyatları artırmasından başka bir şey değil. Fiyatlar arasındaki uçuruma bak... yuhhh... zaten dünya üzerinde terlemeden para kazanılan tek ülke Türkiye terlemeye gerek yok.... bu yolu yordamı gerisi kolay.

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası tam bir soygun ama bu ulkede neye itiraz edebiliriz ki?

benzin fiyatı ucar gider, bankalar soyar bizi muz gibi,
sıraya sigortacılar girdi öpmek icin
bundan sonra sizce sıra kimde ?