Sigorta şirketleri zarar etmiş :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABDESTSİZ HOCAYA NAMAZ DAYANMAZ....

Bizim millete iyilik yaramaz işte kendi aralarında tutanak işi çıkında bizimkilere kaza dayanmadı :) öyle olunca da bunca zaman ayakta kalan sistem dibi boylamaya başladı. Kim ödeyecek karaktersizlerin masrafını tabi ki her zaman olduğu gibi dürüst vatandaş vur sırtına gitsin.
Nadir yeni sigorta değişiklikleri bu sorun kalkacak diğer konuda yazmıştım..bundan sonra sigorta TC kimlik kaydı ile olacak...kaza yapan artık sigortası artacak isterse başka plaka başka araç alsın...bundan gayri göreceksiniz kaskodan fazla ödeyecekler kazasızlık olanların ise ödeyecekleri azalacaktır.avrupada bu böyle..yeni ehliyet alana kolay gelsin aracı kadar ödemezse şaşarım almanyada 1500 euro ve üstü senelik

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de olan hep bize olur. Daha önce ödediğimizin altında ödeme yapmadık, bundan sonra bu sitemde de olmaz. Her şeyde zamlı tarifeye maruz kalıyoruz. T.C. kimliğe göre zorunlu sigortada ve Kasko da şimdi ödediğimden daha aşağı bir bedel çıkarsa dişimi kırarım.

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı babamın üstüne satış yasam yada annemin ne kadara mal olur bana bu konuda bilgisi olan varmı? annemin ehliyeti yaklaşık 15 yıllık ve çok şükür araç kullanmadığı için kazasıda yok ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ibibik kuşunun yavrusu diğer kuşlar ile arkadaş neyse arkadaşlarının evine gider hepsinin evi temiz mis gibidir. Ama kendi evlerine geldiğinde her yer pis ve kokuyordur. Annesine sorar anne neden diğer arkadaşlarımın evi temiz mis gibi de bizim evimiz kokuyor de?

Annesi de yavrusuna aynen şöyle der... YAVRUM BİZDE BU GÖT OLDUKTAN SONRA DAHA ÇOK YUVA KOKUTURUZ DER.... kıssadan hisse...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Deveye sormuşlar boynun niye eğeri? diye Nerem doğru diye cevaplamış. Hal böyle olunca sonuçlarıda bu boyutlara ulaşıyor .:bir:

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi tahmini olarak; babamın 87 model renault 12 aracının trafik sigortası nekadar olacak arkadaşlar? babam 66 yaşında hiç kaza da yapmadı bugüne kadar :)

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi tahmini olarak; babamın 87 model renault 12 aracının trafik sigortası nekadar olacak arkadaşlar? babam 66 yaşında hiç kaza da yapmadı bugüne kadar :)

Bu sicil ile ben olsam sigortaya para almam aksine madalya takarım.
:good:

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 Plaka olan aracımın 210 TL olan zorunlu trafik sigortasını daha az ödemek için plakamı 03 yapmıştım zaten daha uzun süre Afyon'da olacağım için... 160 TL ye yaptırmıştım geçen sene, bugün yenilemek için gittiğimde yine en iyi fiyatı eski sigorta şirketim axa verdi 200 TL olarak... Ergo 450 TL AkSigorta 272 TL Groupama 265 TL Anadolu Sigorta 245 TL fiyat çekti... Bende dolayısıyla Axa'ya yaptırdım peşin fiyatına 4+3 e böldüler... Zorunlu Trafik Sigortası fiyatları baya artmış arkadaşlar...