Sıfır opel astra 2010 modele tüp taktırmayı düşünüyorum

serkansuper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse cavit bey olayı büyütmeye gerek yok, ama o bahsettiğiniz konuları göze almayan birisi burda taktırıcam diye konu açmaz, demek istediğim kendisi bilincindedir muhakkak ve aradaki belli belirsiz çekiş farkını yakıtla tolore edecek kendi gözünde demekki... ayrıca arabam lpg li benimde ve benzinde gördüğü son hızı lpg de de görüyor ve zannettiğiniz gibi arada çekiş farkı falan da yok, dediğiniz farklar çok çok eskiden karbüratörlü sistemlerde olan farklar..
öte yandan söylendiği gibi garantiden vazgeçmek mantıklı olmaz,
o yüzden takılacak marka belli aslında garantiden çıkmadan takılabilecek tek marka olan landirenzo,
geriye sadece nerde taktırabileceğinizin araştırması kalıyor,
yani işçilik olarak size yakın ve en iyi yeri tespit etmek...

evt çok haklısın garantiyi kaldırmadan taktırabileceğim landirenzo ise nerde taktıracağım kalıyor ustalık çok önemliymiş forumda okuduğum kadarı ile

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
2000 lira çok fazla ama biraz pazarlık etmeniz lazım,
ankara da yetkili serviste taktırdık yakında, gerçi bizimki özel fiyat oldu ama normali de 1700 yada 1800 falandı... birde şu var, ölçümlerime göre landirenzo omegas diğer markalara göre bariz şekilde az yakıt tüketiyor, örneğin kendi kullandığım atiker e göre %10 daha az yakıyor... o yüzden örneğin brc ye göre belki çok az daha fazla vereceksiniz montajda ama sonrasında zaten onu da çıkartacak yakıtla...

serkansuper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 lira çok fazla ama biraz pazarlık etmeniz lazım,
ankara da yetkili serviste taktırdık yakında, gerçi bizimki özel fiyat oldu ama normali de 1700 yada 1800 falandı... birde şu var, ölçümlerime göre landirenzo omegas diğer markalara göre bariz şekilde az yakıt tüketiyor, örneğin kendi kullandığım atiker e göre %10 daha az yakıyor... o yüzden örneğin brc ye göre belki çok az daha fazla vereceksiniz montajda ama sonrasında zaten onu da çıkartacak yakıtla...

yani sordum bugun 1-2 yere izmirde landirenzo 1200 tl takıyorlarmış ama işte şimdi korkum şu yetkili serviste taktırmadım diye yinede garantiyi kaldırabilirler mi? yani marka tmm istedikleri marka ama servis farklı

arkantos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker taktırdım 180 -190 basıyom hiç sorun yok arabam opel vectra 1.6 comfort önemli olan usta ve iyi gaz ...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
yani sordum bugun 1-2 yere izmirde landirenzo 1200 tl takıyorlarmış ama işte şimdi korkum şu yetkili serviste taktırmadım diye yinede garantiyi kaldırabilirler mi? yani marka tmm istedikleri marka ama servis farklı
1200 lira olan blue kit dedikleri, o değilde az daha pahalı olan omegas modelini öneririm, dışarda fiyatlar 1200 blue 1400 omegas, serviste fiyatlar 1400 blue 1700 omega diye hatırlıyorum... biraz araştırın bence.. ama omegas ı araştırın takan ustalara sorun ne fark var diye onlar anlatsın...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landi renzo omegas(bosch enjektörlü) taktırırsanız hem garanti bozulmaz hemde cebiniz rahatlar.Ben 2000 model arabama brc marka taktırdım, neredeyse 7 ay oldu ve çok memnunum.Benzinle arasında hiçbir fark yok zaten.Hatta benzinden lpg ye geçişte en ufak bir titreme v.s. fark hissedemiyorsunuz.Keşke benzin 2 lira olsada lpg kullanmasak ama o zamanda lpg 1 lira olur yani lpg ye devam :D

serkansuper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok sağolun bu bilgiler işime yarayacak Landi renzo omegas(bosch enjektörlü) diye piyasadan araştırıp taktırıcam

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra c aracımda 1 yıldır atiker kullanıyorum..tamamen sorunsuz ve yakıt sarfiyatı çok iyi..en son değerler km de:180 krş ortalama.(şehir içi şehir dışı)..hızlanma olarakta 210 lara kadar çıkıyorum...

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Astra HB Classic III1.4i 16V - 90 HPHB Essentia (Konfor paketli)
bir araç aldım benzinli tabii yakıt masrafı beni baya bir üzecek gibi tüp taktırmak istedim ama yetkili serviste 2000 tl istediler benim sorunum ise şu ben hangi marka tüpü garantiyi kaldırmadan taktırmalıyım bazı servisteki kişiler bu araca tüp takılamıyacağını sorun çıkacağını da söylediler.izmirde oturuyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

4956GetAttachment.jpg
mrb arkadaşım bende 2010 model 16.115 bg opel astra ya landirenzo/ opel kiti taktırdım çok memnunum 1700 e garantili hem opel türkiye tarafından hemde olgun lpg tarafından ama blu kiti taktırısan garanti vermez opel türkiye haberin olsun. opel kiti zaten senin motor ve şasi numarana göre geliyoo.iyi günler

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Landirenzo bizim komşu takıyor. Çamdibi itfaiyenin dibinder. Ramazan Garip adı. İzmir de düzgün işçilik yapanlardan biridir. Kartı arabamda. İstersen numarasını alıp yazarım sana.