Sıfır alınan araçta boya - Opel

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
marhb.jpg

@SYSOP

Video linki değişti
http://www.vidivodo.com/video/sifir-diye-aldi-ikinci-el-cikti-skyturk360/1012319

Son düzenleme:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam haberlerde vardı Kırmızı bir Astra J HB'in ön tampon boyalı ve japon yapıştırıcısı ile yapıştırılmış, yağmur yağınca koyvermiş. 52 bin TL'lik aracı geri 45 bin TL'ye alırız demişler hatalı oldukları halde. Hangi bayi-servis bilmiyorum...

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way arkadaş sıfır araç alırken bile usta götüreceğiz bundan sonra ..nasıl bir memlekette yaşıyoruz ..

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi ya. Ben de aracı ordan almıştım :)
Gerçi bişey çıkarsa direk ekşirim başlarına, satış temsilcisi arkadaşım.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel bayilerinin bu yavşaklıkları yüzünden millette paronoya oluştu, ben bile geçen hafta sıfır aracımı teslim almaya giderken yanım da kaporta test cihazı götürdüm.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel firmasının malına sahip çıkamamasından başka bir şey değil. Eğer ben OPel olsam bu adamın durumu bana gelse bu aracı satan firmanın canına okurum. Neticede benim aracım benim markama bir darbe vurulmakta.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli servisinden ziyade kaliteli oldugu için aaldım kesınlıkle servislerinin hiçbiri 5 para etmez sattıktan sonra suratınıza bı daha bakmazlar ama satana kadar bi ton laf ederler oylede soylede dıye ;) Ama buna ragmen 2 aracımız da opel ;) ve bu kadar kalıtelı urettıgı suredce servısı nasıl olursa olsun opel ;)
Izmirde sanayide çok degerli ve çok kaliteli bir ustam var yanında 1 adet cıragı var sanırsam ben ölene kadar onlarda yaşarlar zaten şu sıralar sanayıden dukkan alma çabasında (kiralık dukkanda duruyor) . Yaptıgı tum ıslemleri bilgisayara kayıt ediyor aldıgı parcaları faturalarıyla bırlıkte sıze teslım edıyor ;) opcom vs butun zımbırtıları var gerçi onlara takmadan sorunu şıp diye anlayıveriyor ;) servisin 3 mılyara motor atmamız gerek dedigi ve asla bulamadıgı problemi 100 tl ye hallettş tek problem katalizör parcalanmıs onu bosalttık , elım degmısken kelebeklerı fılıtrelerı falanda temızleyım dedı ve sagolsun hepsını 100 tl ye yaptı :) o usta olmazsa opel servislerinden daha degerli olan özel servisler var ;) artık opel servislerine güvenim yok sadece periyodik hafif bakımlarını servisten yapacagım geri kalan hersey için ustam ve özel servisler ;)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rüşvet karşılığı kaldırtmışlar :D