Satılık Edition için led sis farı

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık Edition için led sis farı

Eylemee link' Alıntı:
Adam mı öldürdük iftira mı attık :D

Belirrttgm gbi siz 7 dolar dedgnz için öyle yorum yaptım, ayrıca kişilgnz hakknda yorum faln yapmadım

adRe J link' Alıntı:
Elimde fazladan 2 takım led vardır Bir ara soran arkadaşlarımız olmuştu nasıl temin ederiz diye düşünen olursa iletişime geçebilir. Cumartesi günü kargolayabilirim. Yalnız alan arkadaşın iki takımıda almasını öneririm ledler ileride yanma bozulma yaparsa yedek ledi takar sonuçta sis yuvasında ufak çaplı bir delik açılıyor.

Ürün hakkında fiyat belirlemedim genel olarak fiyatları burada yazıyor dışarıdan 7 dolar gibi görünebilir ama içine girdiğinizde fiyat 20-30 dolar civarına Elimdeki ledler çakar özelliklidir hem düz hem çakar yanan tip.

http://tr.aliexpress.com/wholesale?SearchText=eagle+eye+40mm&catId=0&initiative_id=SB_20141225004406

Buradada belirttiğim gibi 7 dolar gibi görünüyor ama sipariş vermek için sepete at dediğnizde fiyat tek takım için hayli yükselyor dışarıdan 3 dolar 5 dolar yazıldığına bakmayın diye özellkle belirtmiştim

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Kusura bakmayın ancak forumdaki yazışmalarınız 39 yaş olgunluğundan çok uzak...

Orhan takılma hiç Seni herkes biliyor  greatt
Sağolasın ֖zdemir abi düşüncelerin mutlu etti beni :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saçma bir ithamı kaale alıp yanıt veren arkadaşlarıma inanamıyorum. Gerçekten inanamıyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Saçma bir ithamı kaale alıp yanıt veren arkadaşlarıma inanamıyorum. Gerçekten inanamıyorum.
Sağolsunlar beni yalnız bırakmadılar Recei bey teşekkür ederim. Attığım linkler incelenmiş olsaydı bunlara hiç gerek kalmayacaktı ama oradada bir yanlış anlaşılma söz konusu sadece büyütülecek birşey yok gerçekten oluyor bazen böyle mühim değil inanın

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Sağolsunlar beni yalnız bırakmadılar Recei bey teşekkür ederim. Attığım linkler incelenmiş olsaydı bunlara hiç gerek kalmayacaktı ama oradada bir yanlış anlaşılma söz konusu sadece büyütülecek birşey yok gerçekten oluyor bazen böyle mühim değil inanın

Böyle bir durumunda seni elbette yalnız bırakmayız kardeşim ama her gelen ''Yav he, he'' yazsaydı karşı taraf da seviyesini anlardı. Böyle olunca kaale alınıp biraz değer verilmiş oldu sanki...

Cevap yazmak derken uzun cümleler kurup vakit harcamaktan bahsettim yani..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eylemee link' Alıntı:
Yani aldgnzın 2 katına satıyorsunuz :)

Birde free shipping ürün yani neyse

Yav he, he.

Gibi...

Her üyeye bu yapılmaz tabii ama arkadaşın amacı belli ;)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Foruma geldiğinden beri sadece fiyatlar ve indirimler hakkında konuşan birisi ile fazla bile muhatap oluyoruz. Araç satış ilanımda bu vatandaş ile durduk yere tartışmaya girmediğimi umuyorum herkes görmüştür.

Takma yani Orhan kardeşim, selamlar olsun sana.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yav he, he.

Gibi...

Her üyeye bu yapılmaz tabii ama arkadaşın amacı belli ;)

Ben zaten konuyu görmemiştim bile çok sonra farkettim olayı bir kaç kelime yazdım bıraktım zaten ilk yazdığım msj da belirttiğim için hepsi ortada sorun etmiyorum cidden Recai bey varsın olsun sizler sağolun insan sevdiğini sevildiğini anlıyor böyle grurlandım gerçekten iyiki bu forumda sizlerle birlikteyim :)

.BURAK. link' Alıntı:
Foruma geldiğinden beri sadece fiyatlar ve indirimler hakkında konuşan birisi ile fazla bile muhatap oluyoruz. Araç satış ilanımda bu vatandaş ile durduk yere tartışmaya girmediğimi umuyorum herkes görmüştür.

Takma yani Orhan kardeşim, selamlar olsun sana.

Aleyküm Selam kardeşim düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederim  :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Böyle bir durumunda seni elbette yalnız bırakmayız kardeşim ama her gelen ''Yav he, he'' yazsaydı karşı taraf da seviyesini anlardı. Böyle olunca kaale alınıp biraz değer verilmiş oldu sanki...

Cevap yazmak derken uzun cümleler kurup vakit harcamaktan bahsettim yani..
bizim yazılarımız karşı tarafın seviyesizliğin ne kadar olduğunu ve de Orhan kardeşimize ne kadar değer verdiğimizi göstermek içindi..

Eylemee1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Satılık Edition için led sis farı

WeReWoLF link' Alıntı:
Ne biçim bir insansın SEN! Daha sana nasıl seslendigimi anlamıyorsun sonra yaşça büyüğüm moduna giriyorsun. Yaşının büyük olması hiçbir şeyi değiştirmez. Burada eli öpülesi yüzlerce adam var senden küçük. Her ortamda birilerine sataşıyorsun. Bir sürü rapor geliyor hakkında. (Sürekli şikayet.) Seni uyarıyoruz hala kasıtlı yapıyorsun. Biraz yol yordam öğren.

Herkes aldgı eğitimi gösteriyor, ısrarla siz diyorum karsılık olarak sen olarak dönüş alıyorum

Keske biraz bilseydmz bu saygıyı hitap sekillerni neyse yasınız genc daha