SATILIK EDITION 4 JANT KAPAK TAKIM 270TL

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: SATILIK EDITION 4 JANT KAPAK TAKIM 270TL

OGOKTAS link' Alıntı:
Eyvallah Mücahit Akşam üstü takmayı planlıyorum, sorun çıkmazsa illaki foto paylaşırım
inşAllah abi... Rahatlıkla tak. Bir kaç paylaşımına baktım "jantta sorun var mı yok mu bilemiyorum" gibi bir düşüncen var gibi. Bence tamamen relax ol :) Görünürde bir şey yoksa balans ayarı sonrası rahatlıkla aracının keyfini sürebilirsin :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle konu sonuca bağlanmıştır çok şükür, jantları taktım ve çıkanları alıcı arkadaşa teslim ettim. Edition jantlarımda sorun olmadığını biliyordum ama alan arkadaşa karşı mahçup olmamak için lastikçi ustama kontrol ettirdim, hiçbir sorunu yoktu çok şükür paylaştığım resimlerde görünen kapaktaki bir iki çizik dışında. Sportlarda da hiçbir sorun olmadığını söyledi usta, sadece alırken bildiğim çizikler var. Lastikçim Kağıthane'de idi, ve alıcı arkadaşın iş yerine yakındı, işlem bittikten sonra jantları teslim ettim ayrıca arkadaşı foruma davet ettim, çok teşekkür etti birşeyler ikram etmek istedi ama vaktim olmadığı için kalamadım ama arkadaş ısrarcı çıktı bir limonlu soda ile uğurladı sağolsun. :) Aslında en az 3 hafta daha jantları değiştirmeyi düşünmüyordum ama arkadaşın aciliyeti vesile oldu, umarım hep böyle düzgün insanlarla karşılaşırız.

Son olarak psikolojikmi bilmiyorum ama jant değişim sonrası kullanış daha konforlu gelmeye başladı :) görüntüyü zaten söylemiyorum.  greatt Eve geçerken Sonax'ta aracı bir yıkatacağım yıkama sonrası fotoları çeker paylaşırım

GNSpower link' Alıntı:
Vay ֖zdemirim hayırlı olsun, bugün yeni jantlarını göreceğiz desene. (:)

Bu arada yaptığın iyiliğin yüzü suyu hürmetine jantlarda bir sorun çıkmayacağına eminim. (:)

Eyvallah kardeşim, evet bugün yeni jantlarımızla katılacağız buluşmaya :) ևok şükür herhangi bir sorun da çıkmadı jantlarda  greatt

milannbaross link' Alıntı:
Hayirli olsun hem satis hemde alis :)  bu arada sport lari kac paraya aldiniz

Teşekkür ederim özelden yazıyorum fiyatı

mucahitduran link' Alıntı:
inşAllah abi... Rahatlıkla tak. Bir kaç paylaşımına baktım "jantta sorun var mı yok mu bilemiyorum" gibi bir düşüncen var gibi. Bence tamamen relax ol :) Görünürde bir şey yoksa balans ayarı sonrası rahatlıkla aracının keyfini sürebilirsin :)

Sağol Mücahit çok şükür bir sorun çıkmadı jantlarda, editionlarıda teslim ettim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi gözun aydin özdemir.
Sanki yeni araba almissin gibi goze daha hoş gelecek simdi araba.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun abi, fotoğrafları bekliyoruz..

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir hayırlı olsun. Satış da iyi olmuş, bir arkadaşı sıkıntıdan kurtarmışsın...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Hadi gözun aydin özdemir.
Sanki yeni araba almissin gibi goze daha hoş gelecek simdi araba.

Sağol Bülent abi, gözüm sürekli jantlarda, cam çıtalarınıda yaptırdığımda böyle olmuştu, 3-5 ay içinde de bir egzoz ucu ayarlamayı düşünüyorum :)

huseyin0667 link' Alıntı:
Hayırlı olsun abi, fotoğrafları bekliyoruz..

Sağol Hüseyin şimdi Ispartakule Sonax a yıkamaya bıraktım 1 saate çıkacak, çıkar çıkmaz fotoğraf çekeceğim.

milannbaross link' Alıntı:
Fiyati aldim hocam cok iyiymis..insallah bende bu fiyata bulurum..

İnşallah, uzun süre sahibindende takipteydim, satıcı fiyat düşürünce aradım pazarlık vs. almıştım. Tavsiyem ilanları takip etmek

gradient link' Alıntı:
Özdemir hayırlı olsun. Satış da iyi olmuş, bir arkadaşı sıkıntıdan kurtarmışsın...

Sağol Nuri abi arkadaşı foruma da kazandırırsak gerçekten çok güzel olacak

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport jantlar aracı çok değiştiriyor, muhteşem olmuş abi, güle güle kullan.