SATILIK EDITION 4 JANT KAPAK TAKIM 270TL

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hayirlisi olsun Özdemir. Ben de bir ara satayım demiştim ama sonrasında vazgeçip depoya kaldırdım. Çok düşük rakama gidecekler. Bir tanesinin fiyati bile serviste 370 TL yi geçiyor

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SATILIK EDITION 4 JANT KAPAK TAKIM 270TL

Abi güzel parlatmışsın , umarım kısa zamanda aracına takıp güzel günlerde kullanırsın  greatt  greatt  greatt

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Hayirlisi olsun Özdemir. Ben de bir ara satayım demiştim ama sonrasında vazgeçip depoya kaldırdım. Çok düşük rakama gidecekler. Bir tanesinin fiyati bile serviste 370 TL yi geçiyor

Kış lastiği düşünmediğim için elden çıkartmak istiyorum, yazın satılması zor, satılmazsa kışa ihtiyacı olan biri çıkar sanırım. Servis fiyatı da çok abartı neredeyse alaşım fiyatı

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SATILIK EDITION 4 JANT KAPAK TAKIM 270TL

VIII link' Alıntı:
Abi güzel parlatmışsın , umarım kısa zamanda aracına takıp güzel günlerde kullanırsın  greatt  greatt  greatt

Sağol Erel, ayın 15'den sonrada 2 hafta tatil planlıyorum, bu yoğunlukta Eylül başını bulur takmam :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

OGOKTAS link' Alıntı:
Kış lastiği düşünmediğim için elden çıkartmak istiyorum, yazın satılması zor, satılmazsa kışa ihtiyacı olan biri çıkar sanırım. Servis fiyatı da çok abartı neredeyse alaşım fiyatı
Yanlış olmasın sadece kapak fiyati 65 TL geri kalanı saç jant .

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt:

OGOKTAS link' Alıntı:
Şaka gibi bir sac jant bir kapak 370TL, 4 tanesi nerdeyse 1500TL
Opc al daha mantıklı veya ucuz tamam cosmoya sport jantı isteyen vardırda cosmoya sporta edition bence yoktur abartı

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Opc al daha mantıklı veya ucuz tamam cosmoya sport jantı isteyen vardırda cosmoya sporta edition bence yoktur abartı

Kerimcan genelde bu jantlar kış lastikleri için kullanılıyor, lastik değişimi sırasında sport Cosmo yada diğer jantlara sahip insanlar imkanları varsa kış lastiklerini bu jantlara takıyorlar. Yada edition sahibi birinin jantı zarar görmüşse serviste 1 tanesine 370 vermek yerine benim gibi jantı boşa çıkmış satan insanlardan 250 300tl gibi bir rakama 4 jant kapağı alabiliyorlar. Kısmet satılmazsa kutuları ile muhafaza edeceğim.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt:

OGOKTAS link' Alıntı:
Kerimcan genelde bu jantlar kış lastikleri için kullanılıyor, lastik değişimi sırasında sport Cosmo yada diğer jantlara sahip insanlar imkanları varsa kış lastiklerini bu jantlara takıyorlar. Yada edition sahibi birinin jantı zarar görmüşse serviste 1 tanesine 370 vermek yerine benim gibi jantı boşa çıkmış satan insanlardan 250 300tl gibi bir rakama 4 jant kapağı alabiliyorlar. Kısmet satılmazsa kutuları ile muhafaza edeceğim.
Hayırlısı olsun abi ben kötüleme için demedim yanlış anlama  yoksa bizdede edition var yani