Sadece Merak :)

Opel Vectra 20.16v VS Volvo S40 mı

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam da bu volvoyu volvo yapan ne oldu?Yani bu volvoda ne var ki aracın namı yürüyor?Vectra b yi hatta c yi yer ile yekzan eden ne? Bir inanç bir totem olmuş gidiyor yok volvo şöyle volvo böyle...Bana kalırsa sizini scania üzerinden isveç damarınız baskın olduğu için volvo taraftarlığı yapıyorsunuz :D ben ya da biz de verilen paraya ve zevkimize göre beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir araç olarak vectra b yi meth ediyoruz..Almanya'daki essentilar comfortlar herkes bilir burada cosmodur..Ben vectra 1.6 GL gördüm alman gurbetçide, araçta sunroof,dijital klima,sis lambası ve 4 hava yastığı vardı..Araç 96 model ve opak beyaz :confused: ..Jantlar kapak o ayrı...Haliyle şimdi burada ustayım diye geçinen ama hayatında opele binmeyen insanların vectraları zincirlerle sanayiye bağlaması normal..Burası Türkiye nihayetinde..Anormal olan her şey normal.. Tatmadığımız meyvenin tadını kim tahmin edebilir? dolayısıyla bu ustlar da adamlar yapamamış yok bunların frenleri problemli..... bugün isveç ya da iskandinav ülkelerinin ne kadar seçkin ve dünyanın en çağdaş medeniyetleri olduğunu biliyoruz..Bu insanlardan da vasat araçlar çıkacak değil elbette ama volvo da opel ile aynı kaderi paylaştı bir zaman.. Madem bu kadar uçak bu araçlar neden zarar yaparken satıldı ya da çinlilerce satın alındı? Opel de bu kadar kötü durumda iken iflasın eşiğine gelmişken küllerinden yeniden doğdu?Tabi volvoyu kötülemiyorum ama bizim insanımıza fazla..Ancak kıymetini bilenin alıp kullanabileceği bir araç...