race chip

Flexcradia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: race chip

ercub link' Alıntı:
280 m.lik max.tork gücü gayet iyiymiş. kullandığınız cihazı nerden aldınız? markası ve fiyatı ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

teee 2010 yilinda almanyadan almistim racechip pro o zaman chevrolet epica 2.0 dizel aracta takilyidi simdi babamdan aldim dedim senin arac zaten 150 hp napicaksin bunu ver bana bende takili simdi

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben hic bakmadim ama ilk ayari en ideali yani aldigim gibi bozmadan kullaniom musait zamanimda ayarina bakarim

Salih8138

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
Ben hic bakmadim ama ilk ayari en ideali yani aldigim gibi bozmadan kullaniom musait zamanimda ayarina bakarim

Hocam nisan ayında aldınız galiba bir sıkıntı varmı şu ana kadar kaç km oldu ?

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3000 km devirdim hicbir skinti yasamadim. Ilk aldigim ayar bana tatmin edici geldi dahada yukseltmedim

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
3000 km devirdim hicbir skinti yasamadim. Ilk aldigim ayar bana tatmin edici geldi dahada yukseltmedim

chip acık ve kapalı konumlarda bir video ekleyebilirseniz dizel araçlarda da performansı hakkında bilgimiz olur sayın.NiyO

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
2-2 ayarında herhangi bir uyarı mesajı almadınız mı, bende motor yag basıncıyla ilgili bi hata verdi, ayrıca 3000 devirden sonra gaz yemiyordu. b-1 standart ayara çektim. yalnız 1500den sonra çekiş artıyor, bunu 1000e çekmek için hangi ayarı yapmamız gerekiyor, biliyormusunuz