Positive Card ile Kredi Kartı Eşleştirme

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Positive Card ile Kredi Kartı Eşleştirme

astraowner link' Alıntı:
şifre vs yok mu ? olsa iyi olurmuş ama direk pompacıya verip pompanın yanında okutuyorsunuz sanırım
Şifre yok.Mert kardeşin dediği gibi arabadan inmeden sağ ön camı açıp pompacıya kullandığınız yakıtın cinsini ve ne kadar istediğinizi söyleyip positive cardınızı veriyorsunuz.Pompacı dokunmatik bölüme dokundurup kartı yakıtı dolduruyor.Sonra kredi kartı ekstrenize geliyor masrafı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
[quote author=MeRt link=topic=2761.msg58074#msg58074 date=1321643201]
Can bey PO başlığı görünce hemen geliyorum bilginiz olsun  :D

Bence iptal ettirmeyin, çok yararlı bir uygulama benim kartımda eşleşmiş durumda ödeme yaparken sıra bekleme derdi yok arabadan inmek yok kısacası çok kullanışlı.
Kredi kartınızı nasıl kaybetme riskiniz var ise aynı şekilde positive kartınızıda kaybedebilirsiniz ikisinide aynı şekilde muhafaza ettiğiniz sürece endişelenecek bir durum yok bana kalırsa.
Eyvallah Mert Kardeş.Sana özel açtım konuyu zaten :)
Niye böyle konuştular onu anlamadım.Benle ilgili sıkıntı gördüler,tipimi beğenmediler heralde ;)
[/quote]

Belki müşterilerin başına çalınma, kaybetme tarzında maddi zararlı olaylar geldiyese şikayetler olmuştur, üstlerinden talimat almışlardır müşterileri bu konularda uyarın diye  :)
Tabi bildiğimden değil bu sadece bir varsayım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman bence pompacı bir çakallık yapmadığı sürece birşey olmaz zaten hemen okutup geri veriyordur kaybolmaz ama tabi burası Türkiye geçende haberlerde gördüm pompacılar yakıtı araba yerine bidon lara dolduruyorlardı

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
[quote author=napleser link=topic=2761.msg58081#msg58081 date=1321643465]
Can bey PO başlığı görünce hemen geliyorum bilginiz olsun  :D

Bence iptal ettirmeyin, çok yararlı bir uygulama benim kartımda eşleşmiş durumda ödeme yaparken sıra bekleme derdi yok arabadan inmek yok kısacası çok kullanışlı.
Kredi kartınızı nasıl kaybetme riskiniz var ise aynı şekilde positive kartınızıda kaybedebilirsiniz ikisinide aynı şekilde muhafaza ettiğiniz sürece endişelenecek bir durum yok bana kalırsa.
Niye böyle konuştular onu anlamadım.Benle ilgili sıkıntı gördüler,tipimi beğenmediler heralde ;)
[/quote]

Belki müşterilerin başına çalınma, kaybetme tarzında maddi zararlı olaylar geldiyese şikayetler olmuştur, üstlerinden talimat almışlardır müşterileri bu konularda uyarın diye  :)
[/quote]
Bana iki saat çaldırma kartı kaybetme kartı diye laf anlatıcaklarına pompacılarını uyarsınlar kartta görünen plaka dışındaki plakaya yakıt doldurmayın diye olsun bitsin.madem böyle bir şey yapıyorsunuz adam gibi yapın milletide huzursuz etmeyin.Gördüğüm kadarıyla kartı yakıtı doldurmadan önce dokunmatik bölüme dokundurduğunda yanındaki  ufak digital ekranda ismimde gözüküyor aracın plakasıda.Hiç olmadı nüfüs cüzdanını iste göstereyim.Onlar benim sıfatı beğenmediler canım :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
o zaman bence pompacı bir çakallık yapmadığı sürece birşey olmaz zaten hemen okutup geri veriyordur kaybolmaz ama tabi burası Türkiye geçende haberlerde gördüm pompacılar yakıtı araba yerine bidon lara dolduruyorlardı

O haberi bende gördüm Sn. astraowner
Ne hallere düştük, artık benzin alırken ödeme yapmak için bile arabamızın başından ayrılamayacak hale geldik.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
Yok hocam çakallık yapıcak bir durum yok ortada.Normalden farkı aracınızdan inmiyorsunuz zaman kaybetmiyorsunuz o yani.Pompacı dolduruyor yakıtı veriyor sonra fişle kartı  o kadar

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2761.msg58087#msg58087 date=1321643814]

Ne hallere düştük, artık benzin alırken ödeme yapmak için bile arabamızın başından ayrılamayacak hale geldik.
[/quote]
Mert kardeş şimdi buldum neden öyle yaptıklarını.Cevabı reklamlardan sonra :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
[quote author=MeRt link=topic=2761.msg58086#msg58086 date=1321643686]
[quote author=napleser link=topic=2761.msg58081#msg58081 date=1321643465]
Can bey PO başlığı görünce hemen geliyorum bilginiz olsun  :D

[/quote]

Belki müşterilerin başına çalınma, kaybetme tarzında maddi zararlı olaylar geldiyese şikayetler olmuştur, üstlerinden talimat almışlardır müşterileri bu konularda uyarın diye  :)
[/quote]
Bana iki saat çaldırma kartı kaybetme kartı diye laf anlatıcaklarına pompacılarını uyarsınlar kartta görünen plaka dışındaki plakaya yakıt doldurmayın diye olsun bitsin.madem böyle bir şey yapıyorsunuz adam gibi yapın milletide huzursuz etmeyin.Gördüğüm kadarıyla kartı yakıtı doldurmadan önce dokunmatik bölüme dokundurduğunda yanındaki  ufak digital ekranda ismimde gözüküyor aracın plakasıda.Hiç olmadı nüfüs cüzdanını iste göstereyim.Onlar benim sıfatı beğenmediler canım :)
[/quote]

İsim görünüyormu bilemiyorum göremedim ama kart okutulunca araç plakası çıkıyor ona dikkat etmiştim.

Allah korusun hem araba hem kart çalınırsa yol masrafları karşılanan ilk hırsızlar olurlar heralde  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
[quote author=MeRt link=topic=2761.msg58093#msg58093 date=1321644298]
[quote author=astraowner link=topic=2761.msg58087#msg58087 date=1321643814]

[/quote]
Mert kardeş şimdi buldum neden öyle yaptıklarını.Cevabı reklamlardan sonra :)
[/quote]

Merakla bekliyorum cevabı  soruu

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Sıkıntı benle ilgili değil.Sonuçta bu akaryakıt istasyonları full-time çalışmıyor.İstanbuldakiler bile günün belirli saatlerinde yoğun belirli saatlerinde daha az yoğun oluyor.Siz PO kart kullanırsanız arabanızdan inmezsiniz,arabanızdan inmeyince ücreti ödemek için kasanın bulunduğu markete gitmezsiniz,markete gitmeyincede marketten alış-veriş yapmazsınız.Mesela ben sigarayı genelde istasyonun marketinden alıyorum yanında şeker sakız su gazlı içecek falan da aldığınız oluyor tabi
arabadan inmeyince bunları alamıyorsunuz haliyle ondan istemiyolar çakallar :)
Görende yeni element keşfettim zannedicek :)