Positive Card ile Kredi Kartı Eşleştirme

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Bugün iki kartı eşleştirmeden önce pompacıda,kasadaki görevlide kart çalındığında veya kaybolduğunda heberim olmadan istenildiği kadar yükleme yapılıp,yüklenen miktarıda benim ödemek zorunda kalacağımı belirttikten sonra bize kalırsa eşleştirmeyin gibi bir açıklama yaptılar.Biraz tırsmakla birlikte garipsedim durumu.Bildiğim kadarıyla kart plaka üzerine kayıtlı ve kayıtlı olan araç dışında dolum yapılmaması gerekiyor.Neden böyle dediklerini anlayamadım açıkçası.Onların dediği şeyi koskoca PO düşünememişmi.Ben sizin yerinizde olsam iptal ettiririm eşleştirmeyi dediler.ona kalırsa cüzdandaki paranın da çalınma riski var.Sizce iptal ettireyim mi?
Not:Kredi kartını sadece akaryakıt harcaması için almıştım limitide 1 aylık yakıt masrafım kadar

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Positive Card ile Kredi Kartı Eşleştirme

Bende dediğinizi dedim.adamların bi  "eşleştiriyoruz kartı son kararınız mı?" demedikleri kaldı.Ya beni saf gördüler :) yada onlarla ilgili sıkıntılı bir durum var?
Acaba paralarını mı alamıyorlar hemen?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla ben bir bakıyım o zaman hep shell den alıyorum bir kez po dan aldım onda da kart verelim dediler aldım arabadan çıkartmadım bile torpido da duruyodur inşallah çünkü 3-4 ay oldu farkında bile değilim tamamen unuttum ama kredi kartı eşleştirmesi falan yapılmadı galiba ben bu duruma giriyor muyum ki?

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Siz girmiyorsunuz.kasada pos cihazına iki kartı da sokup eşleştirme yaptığında PO card şifresiz kredi kartı durumunda oluyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi oldu bu po kartı saklıyım mı acaba işe yarar birşey mi?

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Merdo link' Alıntı:
Bence bir sıkıntısı yok.Uygulama teknik olarak gayet güzel aracınızdan inmenize gerek kalmıyor kredi kartı kullanırken.
Bende PO çalınma ihtimalini düşünmemişmi  diyorum.Dediğiniz gibi sistem güzel.Bir tek pompada pompacının kartı başka kartla karıştıma ihtimali var
kartın üzerine ismimi yazdım karışmasın diye yoksa malmıyım ben çaldırayım bir tek po cardı.ևalınırsa zaten cuzdanın içinde duruyor,hepsi gider.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Can bey PO başlığı görünce hemen geliyorum bilginiz olsun  :D

Bence iptal ettirmeyin, çok yararlı bir uygulama benim kartımda eşleşmiş durumda ödeme yaparken sıra bekleme derdi yok arabadan inmek yok kısacası çok kullanışlı.
Kredi kartınızı nasıl kaybetme riskiniz var ise aynı şekilde positive kartınızıda kaybedebilirsiniz ikisinide aynı şekilde muhafaza ettiğiniz sürece endişelenecek bir durum yok bana kalırsa.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
iyi oldu bu po kartı saklıyım mı acaba işe yarar birşey mi?
4 tane 100 e 30 lira benzin hediye veriyor puan veriyor.Diğerleri gibi işte.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şifre vs yok mu ? olsa iyi olurmuş ama direk pompacıya verip pompanın yanında okutuyorsunuz sanırım

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Can bey PO başlığı görünce hemen geliyorum bilginiz olsun  :D

Bence iptal ettirmeyin, çok yararlı bir uygulama benim kartımda eşleşmiş durumda ödeme yaparken sıra bekleme derdi yok arabadan inmek yok kısacası çok kullanışlı.
Kredi kartınızı nasıl kaybetme riskiniz var ise aynı şekilde positive kartınızıda kaybedebilirsiniz ikisinide aynı şekilde muhafaza ettiğiniz sürece endişelenecek bir durum yok bana kalırsa.
Eyvallah Mert Kardeş.Sana özel açtım konuyu zaten :)
Niye böyle konuştular onu anlamadım.Benle ilgili sıkıntı gördüler,tipimi beğenmediler heralde ;)