plaka çerçevesi iptal etme

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plaka çerçevesi iptal etme

harunhoca link' Alıntı:
Bir de kağıt bant mı lazım şimdi? Masraf gittikçe artıyor  011zaa . Modifiye zor iş bre  kahka536
Abi malzemelerde ayni para tutuyor yolun duserse maslak ciftkurtlar opelin servis giris kapisinin orda bu isin piri var 5-10 dk guzelce yapistirirlar.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Abi malzemelerde ayni para tutuyor yolun duserse maslak ciftkurtlar opelin servis giris kapisinin orda bu isin piri var 5-10 dk guzelce yapistirirlar.

böyle yerler Erzurum'da niye yok ya da kuytu köşede bulunmuyor  31agryyy

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Valla Bülentciğim, artık malzemeleri aldık, operasyon kaçınılmaz, ya elimde patlayacak, ya plaka bir çukurda kalacak, ya trafik şubeden çağıracaklar bu plaka ile banka soyuldu diye, ya da iste bu be diyeceğim. bakcaz görcez  kahka536

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Valla Bülentciğim, artık malzemeleri aldık, operasyon kaçınılmaz, ya elimde patlayacak, ya plaka bir çukurda kalacak, ya trafik şubeden çağıracaklar bu plaka ile banka soyuldu diye, ya da iste bu be diyeceğim. bakcaz görcez  kahka536
Kolay gelsin abi ozaman.
Bence altina pleksi plakalik taktir ustune yapistir.
Tamponu bozmamis olursun.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Kolay gelsin abi ozaman.
Bence altina pleksi plakalik taktir ustune yapistir.
Tamponu bozmamis olursun.
Tamamen amatör ruhla bir işe girişeceğim, pleksi plakalık takmak için tamponu delmek gerekiyor, en azından bunda delme yok, çok çok çift taraflı bant ve silikon iz yapar, en kötü ihtimal tinerle çıkar diye düşünüyorum. Aracın bi tarafını deldirmeyi sevmiyorum. Yoksa yapacak çok iş var. Ayna altı ledler, kapı eşiği aydınlatması, opel logolu kapı ledi vesaire...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Tamamen amatör ruhla bir işe girişeceğim, pleksi plakalık takmak için tamponu delmek gerekiyor, en azından bunda delme yok, çok çok çift taraflı bant ve silikon iz yapar, en kötü ihtimal tinerle çıkar diye düşünüyorum. Aracın bi tarafını deldirmeyi sevmiyorum. Yoksa yapacak çok iş var. Ayna altı ledler, kapı eşiği aydınlatması, opel logolu kapı ledi vesaire...

tamponların zaten delik abi pleksiyi yaptırırken ona göre deliklerini açtırırsın..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
tamponların zaten delik abi pleksiyi yaptırırken ona göre deliklerini açtırırsın..
Murat su koyu verme şimdi. Dün pleksi yoktu işin içinde gittim silikonla çift taraflı bantı aldım, oğlanı ayarladım, sökmek için şarjlı matkap tamam, kırmak için pense tamam, ne pleksisi?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Murat su koyu verme şimdi. Dün pleksi yoktu işin içinde gittim silikonla çift taraflı bantı aldım, oğlanı ayarladım, sökmek için şarjlı matkap tamam, kırmak için pense tamam, ne pleksisi?

güzel olmazmı harun hocam pleksi ye de şey yazdırırsın "yolların ustasıyım Astranın hastasıyım" :D:D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
güzel olmazmı harun hocam pleksi ye de şey yazdırırsın "yolların ustasıyım Astranın hastasıyım" :D:D
046thumbsdown