Pionner avh-7500bt indash teyp hk.

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enis Bey internette teybi alabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Spot ürünler çakma ürünlerle dolu piyasa. Garantilidir diyenlere de güvenemiyorum. O kadar para verip elimizde kalsın istemiyorum. Türkiye digicom garantisi olmalı kanımca. Digicom store da bu ürün yok. Bu konuda bir öneriniz var mı? nereden temin edebilirim?

Ben Pioneer distribütörü olan Digicom'dan direkt email yoluyla ulaşıp almıştım naviyi. Roadstar marka. İçinde İGO yazılımı var. Başarsoftun sitesine girip harita güncellemeye gidince Naviextras diye orjinal siteyi açıyor. Burada bu navi de var. Bi program indirtçek. Navinin içinde hafıza kartına navi programı yüklü. Naviextrasın programını açınca hafıza kartını bilgisayara tak diyecek. Takınca da hemen tanıyacak. İlk sayfada haritayı gösterecek ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme diyecek. Yani sorunsuz yıllarca ücretsiz güncellemesi var.
Uyum ise Roadstar zaten Pioneer'in yan markası. Navinin data kablosu direkt teybe takılıyor. Hemen çalışıyor. %100 uyumlu.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Enis Bey internette teybi alabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Spot ürünler çakma ürünlerle dolu piyasa. Garantilidir diyenlere de güvenemiyorum. O kadar para verip elimizde kalsın istemiyorum. Türkiye digicom garantisi olmalı kanımca. Digicom store da bu ürün yok. Bu konuda bir öneriniz var mı? nereden temin edebilirim?

Ben hepsiburada.com'dan almıştım. Bunun gibi kendi satan yerlerden alın. Gittigidiyor, n11, ebay gibi yerlerde satıcı mağazanın insafına kalırsınız.
Digicom'a mail atıp sorun bence