photon hakkında

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: photon hakkında

spitemre link' Alıntı:
Cok uzun yol yapmıyorsan hıc sıkıntı yok sehır ıcınde ayrıca turuncu parklarla super dururyor
Turuncu parkmi..?
Apaçimisiniz emre bey.  011zaa

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
bülent abi alinip kullanilir mi yani bir philips kadar kalitelimidir
Bi philips olmasada kullanilir emrah ama disi tam mavi olmayanlar daha iyi. Bunlar goruntu olarak beyaz gorunur ama yagmurda sikinti.
Kullanan arkadaslar daha iyi yonlendirme yaparlar.
AFL oldugu icin ihtiyacim olmadi hic.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
Cok uzun yol yapmıyorsan hıc sıkıntı yok sehır ıcınde ayrıca turuncu parklarla super dururyor
uzun yolu yazdan yaza tatile gidersem öyle yapiyorum turuncu parklarla on numara bir görüntü olacaginada eminim

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Hep tek takil zaten ôzlettin neyse bi ara muabbet ederiz.
Dikkat et kendine.

Sagol abım benım bende ozledım valla en kısa zamanda bı cay molası yaparız abı sende ıyı bak kandıne dikkat et

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzun zamandir bende kullaniyorum gayet memnunum phaton dan zifiri karanliktada kullandim performansi kötü değil gözleri saglikli olan gözlük kullanmayan birisi çok zorluk çekmez diye düşünüyorum

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Emrah, Photon Philipsin ürettiği bir ürün. Alınabilir bir ürün. Ben yaklaşık 2 senedir osram cool blue kullanıyorum. Gayet memnunum. Emre'nin de dediği gibi yağmurda standart ampullerde bir işe yaramıyor. Birkaç defa yağmurlu havalarda farlar yanıyor mu diye kapatıp açmışlığım bile olmuştur :) Bu ampuller turuncu gündüz farlarıyla süper oluyor. 2 gün önce muayenem vardı. Kısa farlada osram Cool Blue 4300k, uzun farlarda Diamond Vision 5000k vardı. İlk defa farlarla ilgili bir kusur çıkmadı. :)
Mavi camlı ampullerde 4300 K olanların camları daha açık renkte mavi oluyor. 5000 k olanların camları daha koyu renkte. Meselea Osram Cool blue 4300 K olanın aydıtlamsı 5000 k olana göre daha iyi. Yani camın rengi koyulaştıkça ışığın rengi daha çok beyaza dönüyor ama ışık kalitesi biraz düğşüyor.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Emrahçım Ben ևok Uzun Süre Kullanmadım Astra'da Taktım Sattım Zaten.
Ama corsa'da şu an Philips Kullanıyorum ve Turuncu ile Olan uyumu beni mest ediyo bildiğim kadarı ile birbirine çok yakın tonlar çok uzak mesafelere de gitmediğim için bende görüş açısında problem yaratmıyor ama istersen philips al ben burdan aldım  düşünürsen linki bu

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-philips-h7-diamond-vision-5000k-xenon-gorunumlu-halojen-ampul-117736437/detay/