photon hakkında

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
merhaba arkadaşlar aracımın orjinal ampullerinin aydınlatmasından memnun olmadııgım icin farlarımı beyaz helojen ampule çevirmek istiyorum neredeyse bütün eksesuarcıları dolaşmama rağmen osram veya philips marka bulamadım satıcı photon diye bir marka önerdi daha önce ismini duymuştum ama ürün hakında hiçbir bilgim yok bu ürünü kullanan veya ürün hakkında olumlu olumsuz yorum yapabilecek tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler
[img=337x600]http://i.hizliresim.com/Bo7rmQ.jpg[/img]

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: photon hakkında

Emrah64 link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar aracımın orjinal ampullerinin aydınlatmasından memnun olmadııgım icin farlarımı beyaz helojen ampule çevirmek istiyorum neredeyse bütün eksesuarcıları dolaşmama rağmen osram veya philips marka bulamadım satıcı photon diye bir marka önerdi daha önce ismini duymuştum ama ürün hakında hiçbir bilgim yok bu ürünü kullanan veya ürün hakkında olumlu olumsuz yorum yapabilecek tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler
[img=337x600]http://i.hizliresim.com/Bo7rmQ.jpg[/img]

Ben Astra'da Kullandım KArdeşim memnundum Philips üretiyor bu ürünüde...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

muratcım satıcı photon philips aynı dedi ama pek inanmamıştım aydınlatması nasıl kardeşim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
muratcım satıcı photon philips aynı dedi ama pek inanmamıştım aydınlatması nasıl kardeşim
Photon philipsin 2. Kalitesi. Emrah.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 Yıldır kullanıyorum kardesım guzel cok yagmurda tırt ayrıca asfalt sımsıyah ıse aydınlatma dusuyor ama genel hatlarla memnunum

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
1 Yıldır kullanıyorum kardesım guzel cok yagmurda tırt ayrıca asfalt sımsıyah ıse aydınlatma dusuyor ama genel hatlarla memnunum
mücahit kardesimin kullandigi philips yagmurda da gayet performansli bir ürünmüs

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/V2WDVq.jpg[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
Kardesım beyaz ampul ne olursa olsun yagmursa performans bekleme sarılar zor aydınlatıyor boyle dusun
o tarafini hic dusunmemistim valla haklisin abi sarilar dahi fayda etmiyor bazen

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
o tarafini hic dusunmemistim valla haklisin abi sarilar dahi fayda etmiyor bazen

Cok uzun yol yapmıyorsan hıc sıkıntı yok sehır ıcınde ayrıca turuncu parklarla super dururyor