philips zenon farlar...

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: philips zenon farlar...

Oydelee link' Alıntı:
arkadaşlar xenon far olan bi araçta far yıkama + mercek olması zorunludur.trafik bunu istiyor ki çokta haklılar çünkü bildiğiniz üzere xenon ampullerin ışık geri verimi çok yüksek ve bu ışık hüzmeleri bir noktaya toplanmadığı sürece dağlara taşlara gidiyor e haliyle karşıdan gelen aracın şoförünün gözlerini alıyor.sırf araç güzel görüncek diye bencillik yapılıyor gibi geliyor bana merceksiz xenon.

far yıkama neden zorunlu?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

far yıkama zorunlu çünkü xenon mercekli farlarda olduğu için orjinal için söylüyorum
far yıkaması olması lazım aksi takdirde  fardaki çamur vs den dolayı ışık kırılması ve ışığın yayılmasını normal
farlara göre oranla daha çok hissettiriyor o yüzden tüvtürk muayenesinde mercekli olması ve far yıkama olması zorunlu
ancak geçen sene clio aracımda mercek uygulaması vardı ama far yıkama yoktu, hafif hasarlı olarak geçmişti
xenon alırken kesin orjinal ve iyi birşey alın yoksa yağmurlu havalarda çok farkediyor arkadaşlar görüntü sıfıra iniyor
almadan önce yağmurlu havada deneyin ya da ucuz xenonlu aracı yağmurlu havada deneyin ne demek istediğimi
çok rahat anlarsınız, ben ucuz xenon yüzünden çok ciddi bir kaza yapıcaktım eski aracımda
ama orjinal ve kaliteli xenonlara kesinlikle mercekli olduğu sürece itirazım yoktur.

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca birşey daha söylemek istiyorum sis farlarına xenon uygulaması sisli havalarda sizi çok zor durumda bırakacaktır.Sisli havalarda en iyi görüş sarı ışıkla yakalanıyor.xenon taktırdığınızda aşırı bir parlama olduğundan size faydası olacağına sizi ciddi kazalara götürebilir.dikkat edin derim

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaslar bu sport veya plus pakette kapı içi kırmızı aydınlatmalar kaldırılmış.... iç aydınlatmalarla ilgili bilgisi olan var mıdır?serviste takıyorlar mı? fiyatı nedir?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

trk_187 link' Alıntı:
arkadaslar bu sport veya plus pakette kapı içi kırmızı aydınlatmalar kaldırılmış.... iç aydınlatmalarla ilgili bilgisi olan var mıdır?serviste takıyorlar mı? fiyatı nedir?

Sn. Gökhan_55 ile irtibata geçebilirsiniz. Kendisi istediğiniz uygulamayı yaptırdı.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
ben gökhan hocamla irtibata geçip  yaptırdığı servisi aramıştım sadece kapı içi aydınlatmalar için fiyat 125 tlydi.  (garantili yapıorlarmış)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

trk_187 link' Alıntı:
bu servis istanbul'da mı ben de telini adresini alabilir miyim?

Opel Odak diye hatırlıyorum. Hatta orada Burak Bey ile temasa geçerseniz (Gökhan_55'in aracını kendisine satan ve aracıyla ilgilinen beydir) kendisi size yardımcı olacaktır.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

thnxx

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımdaki bütün led işlemlerinden Servis bölümünde Filo Şefi Tarık Bey ilgilendi ve araç modifikasyonu üzerine özel ilgisi vardır.. Eğer giderseniz Topkapı Odak Opel de garantili bir şekilde kapı içi ledleri ile ayna altı ledlerinide yaptırabilirsiniz...