Pedal alti led.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pedal alti led.

Bulent cok guzel olmus. Biraz daha ayrinti verebilir misin? Kablo nereden geciyor? Kac cm LED kullandin ve nereye yapistirdiniz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Bulent cok guzel olmus. Biraz daha ayrinti verebilir misin? Kablo nereden geciyor? Kac cm LED kullandin ve nereye yapistirdiniz?
Nuri abi orjinalde zaten vites alti led var.
elektrigi ordan bagladi usta.
1 metre led almistim 5 tl ye arabada duruyodu ordan biraz kesip (6 tane )
Sol ve sag tarafa yapistirdik. Zaten ledlerde cift tarafli bant vardi serit led.
Yapmasi cok basit ama ben genede tanidik elektrikciye yaptirdim 20 tl verdim.
Vitesin ordaki ledden elektrigi almak cok mantikli. Gosterge lambalarini kisinca oda kisiliyor.
[img=679x600]http://i.hizliresim.com/M9bk3k.jpg[/img]

Kablo bu kapagin aldindan geciyor. Kapak cektimmi cikiyor. Yani kablo vs gôrunmuyor.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel uygulama. Emeğine sağlık abi. Bu arada ufak bir uyarı. O gösterdiğin kapak beni 6 ay sinir etmişti. Çıkartınca tırnakları tam oturmuyor. sonrasında al başına bela. Kalkışlarda bir tıkırtı yapıyordu. Sen orayı düzgün takmışsındır umarım. :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeRWoLF link' Alıntı:
Çok güzel uygulama. Emeğine sağlık abi. Bu arada ufak bir uyarı. O gösterdiğin kapak beni 6 ay sinir etmişti. Çıkartınca tırnakları tam oturmuyor. sonrasında al başına bela. Kalkışlarda bir tıkırtı yapıyordu. Sen orayı düzgün takmışsındır umarım. :)

Bugün 1,5-2 dakikamızı aldı. Çıkartır çıkartmaz tırnaklardan birinin metali esniyor. Esnediği yeri biraz sıkıştırıp direk oradan takmaya başlayınca cuk oturuyor :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Mantikli olanı oydu fakat benim gibi tek başına dalarsa biri arabaya orada mantık ortadan kalkıyor :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeRWoLF link' Alıntı:
Mantikli olanı oydu fakat benim gibi tek başına dalarsa biri arabaya orada mantık ortadan kalkıyor :)

Deneye deneye öğreniyoruz abi :) o döşemenin altına vitesin oradaki 2 vidadan bir tanesi düşmüştü. O yüzden şans eseri açmıştım. Vidayı bulamadım, akıbeti belli değil :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Deneye deneye öğreniyoruz abi :) o döşemenin altına vitesin oradaki 2 vidadan bir tanesi düşmüştü. O yüzden şans eseri açmıştım. Vidayı bulamadım, akıbeti belli değil :D

sen yine vida kaybetmişsin ben vites altı LED in sol taraftaki soketini (ucunda led vardı) düşürdüm. Hala arıyorum bulamadım :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeRWoLF link' Alıntı:
sen yine vida kaybetmişsin ben vites altı LED in sol taraftaki soketini (ucunda led vardı) düşürdüm. Hala arıyorum bulamadım :D

Şanzımanın bir yerinden çıkmaz umarım :D

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

İyi günlerde kullan Bülent, çok güzel olmuş. Benim de aklıma soktun şimdi. Haftasonu bende yapmayı deneyeceğim bakalım.  special_Yeah

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
İyi günlerde kullan Bülent, çok güzel olmuş. Benim de aklıma soktun şimdi. Haftasonu bende yapmayı deneyeceğim bakalım.  special_Yeah
Sagol hasan abi.
Resimleri bekliyoruz.  005hihih