Pedal alti led.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Pedal alti led.

uçaktamircisi link' Alıntı:
Arkadaşlar vites altında hangi kabloya bağlantı yapıyorsunuz . Lütfen bağlantı yaptığınız yerin fotoğrafını cekermisiniz .

Çakmaklıktan gelene yapılıyor vites altı LED için. 1 tane kablo var zaten çakmağın orada.

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
ևakmaklıktan gelene yapılıyor vites altı LED için. 1 tane kablo var zaten çakmağın orada.
Cakmakligi biliyorum fakat aklımda bi soru var . Orjinal  İç aydinlatmalarin şiddetini ayarlayabiliyoruzya . Parlaklığını falan . Vites altında yanan ledin kablosuna baglayabilirsek ayak altına koycagimiz ledin parlakliginada müdehale edebilir miyiz .? Yani istediğimizde parlak yansın istediğimizde kısık . Orjinal iç aydinlatmalarla beraber çalışsın

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bulent bey öncelikle uygulama cok hoş duruyor güle güle kullanın birde sizden ricam banada elektrikçinin adres bilgilerini özelden atabilrmisniz bende yaptırmayı dusunuyorum  kapı kollarındada led var ama pedal  aydınlatmasına beyaz mı kırmızı yaptırsam ona karar veremedim :)

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

om3r34 link' Alıntı:
Bulent bey öncelikle uygulama cok hoş duruyor güle güle kullanın birde sizden ricam banada elektrikçinin adres bilgilerini özelden atabilrmisniz bende yaptırmayı dusunuyorum  kapı kollarındada led var ama pedal  aydınlatmasına beyaz mı kırmızı yaptırsam ona karar veremedim :)
Kırmızı yapın derim . Beyaz yerdeki tozu pisliği çok belli ediyor . ֖zellikle kış aylarında güzellikten daha çok kötü bi görüntü sergileyebilir .

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uçaktamircisi link' Alıntı:
Kırmızı yapın derim . Beyaz yerdeki tozu pisliği çok belli ediyor . Özellikle kış aylarında güzellikten daha çok kötü bi görüntü sergileyebilir .

Haklısınız genelde elimden geldigince aracımın içini temiz tutsamda kışın ister istemez yagmurda camurda skntı oluyor ama benim kafamdaki asıl soru işareti bide kırmızı ledlerle uyum saglalarmıydı o yüzden muhtemelen kırmızı yapıcaz artık :)

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

om3r34 link' Alıntı:
Haklısınız genelde elimden geldigince aracımın içini temiz tutsamda kışın ister istemez yagmurda camurda skntı oluyor ama benim kafamdaki asıl soru işareti bide kırmızı ledlerle uyum saglalarmıydı o yüzden muhtemelen kırmızı yapıcaz artık :)
Beyaz karstirip kirmzii iç aydinlatmalarin büyüsünü bozmaya gerek yok bence :) kırmızı can dir :)