=== Parola 61 :)diyenleerr HAburayaa.. ===

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilköğretim matematikten arkadaşlarım vardı benimde samsunlu samet vardı seninle aynı dönem onlarda bende seninle aynı dönemim 2003 girişliyim evimizde karşılıklıymış he :) fatih spora gitmiştim 1 buçuk ay falan telefoncuda öyle biyerki hem bakkal hem telefoncu :D mirandayı falanda bilirim dünya iletişime giderdik biz nete şenol abinin yanına sabahladığımız günleri bilirim sokaklarda fakültede

samet bizim gecedeydi. tanırım kendisini. adil falan vardı sametin arkadasları. şenolun oraya zaman zaman bende giderdim ama iddaa için :D senin isim neydi ve bölüm neydi. belki tanışmışızdır :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet adil ev arkadaşlarıydı zaten bunlar fatih vardı ev arkadaşlar sınıf öğretmenliğinden tanıyorum hepsini gitar çalıyodu adil zaten benim isimde samet ktü kartallarını biliysundur okulda? gökay kamil serdar falan grubu ilk kuran kamil gökay ben bide kampüsten ersin die bi arkadaş 4 ümüz kurduk b,çok çaba sarfetmiştik şimdide kampüsten bi arkadaşımız yürütüo rizeye trabzona samsuna akçaabata grupca kalabalık gidiyoduk otobüs kaldırıyoduk :) ben biyomedikal okuyodum myo da sonra tıp fakültesine taşındı bizim bölüm ama ben hep söğütlüdeydim hiç değiştirmedim evi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet adil ev arkadaşlarıydı zaten bunlar fatih vardı ev arkadaşlar sınıf öğretmenliğinden tanıyorum hepsini gitar çalıyodu adil zaten benim isimde samet ktü kartallarını biliysundur okulda? gökay kamil serdar falan grubu ilk kuran kamil gökay ben bide kampüsten ersin die bi arkadaş 4 ümüz kurduk b,çok çaba sarfetmiştik şimdide kampüsten bi arkadaşımız yürütüo rizeye trabzona samsuna akçaabata grupca kalabalık gidiyoduk otobüs kaldırıyoduk :) ben biyomedikal okuyodum myo da sonra tıp fakültesine taşındı bizim bölüm ama ben hep söğütlüdeydim hiç değiştirmedim evi

fatihide iyi bilirim gökayı kamilide senide mutlaka biliyormdur görsek birbirimizi kesin tanırız. bende üyeydim ünibjk'ya KTU KARTALLARI bir efsanedir yaaa ;)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin isim neydi kardeşim? gökay kamil falan maç günleri ayrılmazdık biz hergün ayrı bi cafede kahvede maç izlerdik sırf tüm BEŞİKTAŞLILARI toplamak için pankart yaptırmıştık ne günlerdi be koca eğitimde herkezden 3 5 bişiler toplamıştık :) akşam eve gidince resim atarım ktü yle ilgili kendi resmimide atayım tanırsın belki bende seni görsem tanırım belki sınıf öğretmenliğinden yaşarı biliyomusun yaşar canpolat gaziantepli? oda benim ev arkadaşımdı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adım bahadır singin. ben gökay varken daha çok gelirdim maçı toplu izlemeye. kamilgille en son fb maçını izlemeye harleye gitmiştik 50 kişi falan kalkınmada

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harleyde çok maç izledik ya her maçı orda izlerdik toplanırdık kampüste adın yabancı gelmiyo kardeşim çok yırtındık grubu kurup adam akıllı bişeyler yapabilmek için çokda güzel oldu istanbula geldik gese maçına falan kadıköye febe maçına geldik serdar la ktü nün eski mezunlarıda vardı ktü lü kartallar onlarla tanıştık görüştük çok güzeldi be özledim trabzonu üniversiteyi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende özledim. bi ara gitmeye niyetlendim ama olmadı ekim gibi gitmeye çalışacağım tekrar.